Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a zenéből kivágni...

Hogyan tudom a zenéből kivágni a háttér zenét, vagy nem tudom mi a szakneve, szóval csak az ének, szöveg maradjon meg?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Se-hogy !
2014. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet szétválasztani az acapellát(ének) az instrumentaltól(zenei alap)
2014. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor h tudnak összemixelni 2 számot?
2014. febr. 1. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Te el vagy tévedve. Két teljesen különböző dologról beszélsz. Ez a mix dolog hogy is jön ide ?
2014. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Virtual dj vel próbálkozom, félre értés ne essék nem dj akarok lenni, csak a kedvenc számaimat összemixelni magamnak, és elég hülyén hangzik amikor 2 háttérzene fut :D
2014. febr. 1. 11:21
 6/11 A kérdező kommentje:
youtuben van egy csomó acapella zene...
2014. febr. 1. 11:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mondták hogy nem létezik, hanem hogy te nem tudod megcsinálni az mp3-ból, ahol nincsenek hangsávok.

Ahol még megvan külön (stúdió például), onnan kiadják és úgy lesz fent a neten.

2014. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2014. febr. 1. 12:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már az ezredik kérdés ebben a témában, de sajnos lesz ezeregyedik is. Rákeresve minden ilyen kérdésre adott felelet az hogy nem lehet, de mégis újra meg újra felteszik, hátha majd most már lehet.
2014. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szóval. szét lehet venni a zenét, úgymond.

kell az instrumental, és kell az eredeti zene. Ekkor megoldható.

De ahhoz hogy össze rakj x zenét virtual dj-vel, nem kell sem acapella, sem instrumental. Persze lehet vele színesíteni, de 100 dj-ból 99 nem használ ilyeneket. Simán rakja fel sorba a zenét, és ennyi.

2014. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!