Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok animációs programot...

Tudtok animációs programot ami könnyen kezelhető de nem az a nagyon gagyi?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek ami nem igényel nagy tudást de mégis mutatós animációt lehet vele létrehozni. Például mint ami az egy akatsukis életében vagy az arc nélküli manusban van. Előre is köszönöm.

2014. febr. 2. 19:55
1 2
 1/13 tabaki ***** válasza:
2014. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ez a program nem megfelelő nekem. Nekem valamivel precízebb kell.
2014. febr. 3. 07:03
 3/13 tabaki ***** válasza:

Meglep, mert szerintem nagyon hasonlít a Flashre, valószínűleg csak azon múlik, hogy te mennyire dolgozol vele precízen. Biztos, hogy töviről-hegyire kiismerted?


De sebaj, itt van még kettő. A Creatoonhoz töltsd le a kulcsot is, és helyezd készenlétbe, mert indításkor azonnal kérni fogja a futtatását:

[link]

[link]

2014. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom. Még annyit ha tudsz Magyarnyelvűt az ki tudod írni? Köszi.
2014. febr. 3. 14:03
 5/13 tabaki ***** válasza:

Sajnos, az egész kínálat elég szűkös, magyarul tudót nem találtam. Lehet, hogy valamennyit segít az indulásban egy régi válaszra írt oldalam. A Creatoonnal kapcsolatos rész itt kezdődik:

[link]

Mivel a szövegem többször is hivatkozik az eredeti kérdés körüli diskurzusra, illő közölnöm, hogy az itt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..

Közben a honlapom címe megváltozott, ezért a hozzászólásokban szereplő linkek már nem élnek, de tulajdonképpen a fentebbi útmutatóról van szó -- úgyhogy a kérdéstől odaugrani nem tudsz, de párhuzamosan olvasgathatod a kettőt.

2014. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az a program ami nekem nagyon tetszik az az Adobe flash vagy az After effect, csak sajnos nem 64 bites a windowsom. Arra nincs valami áthidalás?
2014. febr. 7. 21:06
 7/13 tabaki ***** válasza:

Nemigen van rálátásom a fizetős programokra, de a Flashnek és a hasonló Swish-nek egészen biztos, hogy létezett 32 bites változata, csak esetleg régebbi verzió. A Google szerint az After Effectsnek is:

[link]

Szvsz mire töviről-hegyire kitanulod őket, meglesz a 64-es géped is. :)

2014. febr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi.
2014. febr. 8. 10:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Precíz animációhoz nehezen kezelhető program kell.


Ajánlom a számomra top 4-et:

1.Blender (ez egy nagyon-nagyon nehezen kezelhető animáció és játékkészítő program.Gyönyörű animációk, 3D-s játékok születnek meg benne.Ha profi vagy és rászánod magad 1-2 év alatt megtanulhatod használni)

2.Maya (Animációk készítésére tervezett program, ezt a Blender előtt mindenképp próbáld ki)

3.3D Studio Max (Kisebb animációk készítésére van,ha megszeretnéd próbálni az animációs film készítést,talán ezzel kezdd)

4.Cinema 4D (Egyszerűen használható szép animáció készítő program)

2014. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tabaki ***** válasza:

@19:03:

2D-animációról van szó, különben én is a Blenderrel kezdtem volna (bár jól használható 2D-ben is, ha már ismered). Számomra egyébként rejtély, mit tartasz olyan nehezen kezelhetőnek rajta, szerintem éppen hogy szinte össze lehet nőni vele, annyira kézhez álló. De nem vagyunk egyformák: Én például a Maxet érzem baromi szögletesnek és nehézkesnek, és eszembe nem jutna könnyed felvezetésül ajánlani a Blenderhez vagy a Mayához képest.

2014. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!