Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A minecraft elkezd szaggatni...

A minecraft elkezd szaggatni egy 30 perc után, és újra kell indítani. A memória kevés lenne neki? (1 GB amit felhasznál)

Figyelt kérdés
Ezelőtt nem volt ilyen problémám, de most megfigyeltem, hogy a feladatkezelőben a folyamatok opcióban a minecraftot ahogy elindítom(java) egyre több memóriát eszik és amikor eléri a 1 GB-t akkor elkezd akadni a játék. Ezelőtt nem növekedett 1 GB-re, és ezért nem is akadt. Mit kellene tennem, hogy újra stabilan 1 GB alatt maradjon?

2014. febr. 6. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért akad igen. vegyél több ramot vagy vidd le a látótávolságot alacsonyra és ne járj be sok területet ez az egy megoldás van.
2014. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig nem laggolt, csak azután hogy újraraktam.
2014. febr. 8. 22:46
 3/5 anonim válasza:

Sok mindentől függhet:

milyen minecraftot használsz

a gépedtől

Egyébként nem tudom mi az oka nekem fél GB-vel fut és teljesen jó

2014. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az 1.7.2 valamiért sokkalta több memóráit használ, mint az elődjei. A látótávolság levétele nem lenne rosz ötlet, de méh vedd te a mip-map levels-t 1-re, az sokat segít. Add meg a minecraftnak a max memória prioritást. Esetleg egy másik kliens, vagy a mostani újratétele.
2014. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A technik modpackal játszok, és ott VOLT a probléma. Minden modpackal ez volt.

Az volt a baj, hogy az állítólagos "stabil" verzió megette a ramomat.A béta launcher már nem emészi meg a gépem. :)

Kösszönöm mindenkinek a segítséget.

2014. febr. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!