Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ezt megcsinálni...

Hogyan lehet ezt megcsinálni az Excelben?

Figyelt kérdés

Tehát van egy táblázatom, és szeretném, hogy minden második sornak a háttérszíne más legyen(pl szürke), mint az előző(pl. fehér), példa. 1.sor fehér, 2.sor szürke, 3. sor fehér, és így tovább. Hogyan lehet ezt egyszerre megcsinálni??

Mert ha csak egyenként akkor az nagyon sokáig el fog tartani. Valaki kérem segítsen. Előre is köszönöm

Ja 2007-es Excelem van



2014. febr. 8. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
feltételes formázással lehetne de ehhez tudnom kéne a cella értékeit, szerintem így ezt simán nem lehet megoldani csak így
2014. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget,

most jöttem rá, hogy a formátum másolással meg lehet csinálni, és elég az első két sor bejelölni, és máris át lehet másolni az egész táblázatra

2014. febr. 8. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
és azt hogy? már kíváncsivá tettél
2014. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bejelölöd az első két sort, rákattintasz az ecsetre(formátum másolása), és kijelölöd a táblázatnak azt a részét amelyikre akarod használni
2014. febr. 8. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
de ügyes trükk, köszi ma én is tanultam valamit :D
2014. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!