Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogytegyem fel akkor a windowst?

Hogytegyem fel akkor a windowst?

Figyelt kérdés
nemengedi feltenni windowst mert nem ntfs formázásu a merevlemez.linux van rajta és az meg ext4-es formázású.mitkellcsináljak?

2014. febr. 8. 14:00
 1/9 ignorant ***** válasza:
100%
Törlöd a linuxos partíciókat.
2014. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és csinálok újjat? mert itt minden linuxos !
2014. febr. 8. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Telepítőlemezzel törlöd a partíciókat, partícionálod, formázod és telepítesz...
2014. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ignorant ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom leírni, mert nem látom. De emlékeim szerint ha a windows lemezről bootolsz, akár xp, akár win7 lesz egy olyan rész ahol ki kell jelölnöd melyik meghajtóra akarsz telepíteni. Itt először törlöd a linux összes partícioját. Maj létrehozol egy újat a windowsnak. (vagy többet ha kell adatpartíció is) Elindítod a telepítést akkor a win 7 már jelzi is hogy neki kell egy újab, azt létrehozza. kb ennyi.
2014. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ignorant ***** válasza:

Ennél a résznél delet "törlés" majd new "új". A többit biztosan tudod..


[link]

2014. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tengor ***** válasza:
100%
Ha itt elakadtál, akkor szerintem bízd szakemberre a gépet!
2014. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
86%

"kedves tengor ha nem tudsz normális választ adni akkor inkább fogd be a szád, van még olyan felhasználó(ha nem is sok) aki tud!Megvolt a telepítés sikeresen minden jó.nem volt szükség szakemberre!!!"

Nekem nem lesz jobba ha te szakihoz fordulsz. Nem kapok egyik szakembertől sem jutalékot, ha hozzá irányítok embereket.

Mindösszesen annyi, hogy mindenki azt hiszi, hogy egy számítógépet újra telepíteni triviális és azt bárki meg tudja csinálni, anélkül, hogy alapvető dolgokkal tisztában lenne. Az ilyen emberkéknek szoktam felhívni a figyelmét arra, hogy szakemberrel jobban jár. Ha tönkre megy az autóm, akkor nem esek neki szétszedni, mert tudom, hogy nem értek hozzá és csak az lenne a vége, hogy ide jönnék kérdezgetni, hogy 8-as v. 10-es kulcsra van szükség ehhez v. ahhoz.

2014. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
továbbra sem veszi észre h senki nem kérdezte -.-
2014. febr. 9. 16:20
 9/9 Tom Benko ***** válasza:
Lecsípsz egy kis darabot az egyik partícióból, mkfs.ntfs, oda mehet. Utána GRUBot helyreállítani, mert az a telepítő olyan gagyi, hogy nem ismer fel semmilyen bootloadert.
2014. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!