Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítségre szorulok. GPS...

Docsi81. kérdése:

Segítségre szorulok. GPS navigáció készüléknél, hol tudom megadni az elérési utvonalat és mit kell beírni hogy a memóriakártyát olvassa?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért megírhatnád, hogy milyen készülék és milyen os van rajta. De tételezzük fel, hogy Windows Ce... Akkor elindítod, megjelennek az ikonok és jobb oldalon egy nyíl, arra rákattintasz és ott megtalálod a NaviBeállítás menüt, arra rákattintasz, utána a nagyítóra (keresés), betallózod az iGO.exe fájlt, majd pipát teszel a "Kiválasztott elérési út elfogadása"-hoz, és kész is.
2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Panasonic Strada CN-GP50, régi de nagyon jó gép és igen Windows Ce van rajta ha jól tudom, de mikor bekapcsolom a gyári program indul el. Köszönöm a választ, de mivel minden a memória kártyáról fut így a saját memóriába semmi nincsen.
2014. febr. 10. 17:22
 3/4 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy megpróbáltam de minden lépésemre kivéve a telefon párosítást, azt írja ki hogy nem találom a térképet. Ami igaz is hiszen minden az SD kártyáról megyen
2014. febr. 10. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt a készüléket nem ismerem, de a PNA-k GPS-e általában kártyán van és a fent említett módszerrel kell betallózni a kártyáról az iGO.exe fájlt. Ha erre nincs lehetőség, akkor megkellene tudni, hogy gyárilag milyen elérési út van beállítva és a mappákat, fájlokat arra át kell nevezni. Nekem is a régi GPS-em ilyen volt és nem indította el az iGO-exe fájlt, hanem át kellett nevezni mobilenavigator nem tom mire. Valahol fórumon keress rá erre, vagy ha megvan még az eredeti navigáció könyvtárfája, akkor arra nevezz át sorba mindent.
2014. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!