Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kapok hibaüzenetet,...

Miért kapok hibaüzenetet, amikor megnyitom a letöltött Windows 8.1 Pro-t (64 bites)? [Bővebben a kérdés alatt]

Figyelt kérdés

Letöltöttem a 64 bites Windows 8.1 Pro-t innen:

*****


És amikor megnyitom a letöltött ISO fájlt, akkor elkezdi feldolgozni a Winrar, de miután kész nem történik semmi.

Ám én megtaláltam egy Setup ikont a "Sajátgép" -ben és azzal valószínűleg fel lehetne telepíteni. Nos én még nem akarom feltelepíteni, csak megnézni, hogy megfelelően működik -e.


És mikor megnyitom a Setup -ot akkor ezt az üzenetet kapom:


F:/: nem Win32 alkalmazás.


Lehet, hogy azért van, mert nekem XP van ami NEM 64, hanem 32 bites?


Ki merjem így írni DVD -re?

Segítsetek pls!



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2014. febr. 18. 21:36
1 2
 1/17 soccerway ***** válasza:

nem Win32 alkalmazás.


Talán mert 64 bitedt töltöttél le.


Ki kell írni, és arról bootolni, így kell telepíteni..

2014. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert ahogy akarod, úgy nem lehet telepíteni. Vagy DVD-re kell kiírni, vagy pendrive-re kell tenni. A Dirtywindows oldalán ahonnan letöltötted le van írva hogyan csináld.
2014. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én DVD -re szeretném kiírni, hogy majd az új gépemre fel lehessen telepíteni.

De kiírhatom így DVD -re?

Működni fog?

2014. febr. 19. 17:16
 4/17 anonim ***** válasza:

Amit letöltöttél RAR fájlt (jelszavas lesz) , ki kell bontani, abban lesz egy ISO fájl. Azt NE CSOMAGOLD tovább!!!

Majd egy író program segítségével LEMEZKÉP opcióval írd ki egy DVD-re a leglassabb sebességgel.

A gépen a bios-t állítsd át, hogy DVD-ről bootoljon, majd ha kéri nyomj egy gombot (angolul írja ki) majd kövesd a telepítő utasításait.

2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi, rájöttem, hogy jelszavas meg hogy hogyan kell kíirni azt is tudom.

Csak az érdekelt, hogy működne -e, mert ha lehet, akkor nem pazarolok el DVD lemezt.

:D

2014. febr. 19. 19:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, működik. Azért, mert így működik. Én újraírható DVD-t használok, nem sokkal drágább mint egy sima, és sokkal praktikusabb.
2014. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Oké köszi még egy kis apróság:

CDBurnerXP az íro progim neve. Melyik menüpontot válasszam az írásnál? kicsit elbizonytalanodtam. :D


-Adat lemez készítése (ISO képfájlok készítése; hagyományos adat-, mp3 vagy videólemezekírása.) VAGY

-ISO képfájl írása (ISO fájlok lemezre írása)


Gondolom az utóbbit kell ugye?

2014. febr. 19. 21:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, ISO képfájl írása. Figyelj rá, hogy a beállításoknál lehetőleg a leglassabb (4x) szerepeljen.
2014. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi, de miért kell, hogy lassú legyen?

:D

2014. febr. 19. 21:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy ne "hibázzon" íráskor. Így írd ki, telepítsd fel, az aktiváláshoz ott találsz segítséget ahonnan letöltötted.
2014. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!