Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a The sims2-...

Hogyan kell a The sims2- telepíteni a kiegészítőivel együtt?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem a Házikedvencek mellé az Ikeás kiegészítőt, de mikor el akarom indítani kiírja, hogy tegyem be a házikedvencek cd-t...szóval így most egyikkel sem tudok játszani...egyébként a házikedvencek cd képfájlja már nincs meg a gépemen..légyszives segítsetek, megígértem a hugicámnak, hogy megcsinálom, de teljesen tehetetlen vagyok!
2008. júl. 21. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
felrakod őket sorba, az ikeás az ilyen mini stuff, szóval csak térgyak vannak benne, szóval mindig azt a cd-t kéri amelyik az utolsó felrakott nagy kieghez tartozik.
2008. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Neméppen azt kéri amelyik utoljára lett ferakva.A legfrissebb CD kiadást kéri.Nálam ugy volt hoy utoljára az Éjszakák és az Egyetemet tettem fel és mégis az Évszakokat kéri :)
2008. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!