Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aegisub programmal megírtam...

Aegisub programmal megírtam és beidőzítettem egy feliratot, és szeretnék neki karaoke effektet adni, de bárhogy próbálom nem jelenít meg semmit, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Bárhogy próbáltam, nem csinál semmit, a betűtípust megváltoztatja, de mást nem csinál. Néztem tutoriálokat is, de azzal sem tudtam megcsinálni. Most először csinálok ilyet, úgyhogy lehet bennem van a hiba, aki ért hozzá esetleg tudna tanácsot adni, hogy mi lehet a gond? Bármilyen segítséget elfogadok. Előre is köszönöm.

2014. febr. 20. 18:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy akár egy másik programot is ajánlhattok, ha van könnyebben használható. Köszönöm :)
2014. febr. 20. 18:03
 2/2 anonim válasza:

Hát nem benned van a hiba.... :D

Nekem is ez volt a problémám és csak később jöttem rá, hogy nekem kell készíteni az effekteket... van egy program is hozzá csak megkel tanulni használni a neve Kara Effector vagy le is tölthetsz effekteket :)

2014. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!