Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért olyan vacak a Black...

Bálint117 kérdése:

Miért olyan vacak a Black Prince Brit tank?

Figyelt kérdés

Mintha papírból lenne, kilőnek egy-kettő! Pedig Tier VII, pl. a Churchil I ami csak tier V, sokkal kitartóbb. Van valakinek ezzel a tankal tapasztalata?

Mostmár ezen az ágon indultam el, sok csatába került, míg kifejlesztem Black Prince, és most ez veszteséges. 9-11 ezret keresek vele, és többe kerül a javítása és a töltények...

Segítsen valaki :(, köszönöm!



2014. febr. 22. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én eléggé kedveltem azt a tankot. Igaz, sok gyenge pontja van, de szinte minden csata után megkaptam az Acélfal medált. Ha alkalmazod a szokásos taktikákat (főként gondolok a srégen állásra), nehezen lövik át a páncélodat.

Tudom, a BP lövege nem a legerősebb, de azért a páncélütése elég jó.

Szóval sztem fejleszd ki maxra, és ha van lehetőség, csak a tornyod látsszon ki! Azt nagyon-nagyon ritkán viszik át.

2014. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszike a tanácsot, megpróbálom így, ahogy írtad...
2014. febr. 22. 18:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki van fejlesztve teljesen? Legjobb löveg, torony, lánc stb. megvan már?


A másik dolog, hogy lehet nem jól használod. A Black Prince a páncéljáról híres. Ha gyorsan kilőnek, akkor valamit te csinálsz rosszul.

2014. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 toth.peter ***** válasza:
73%
Azért lőnek ki egy-kettőre, mert igen nagy most a levegő aranytartalma :)
2014. febr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen már ki van fejlesztve teljessen, kivéve a rádiót. Torony, löveg, motor, lánctalp minden megvan, próbálok sréget állni, de néha 3 lövés puff nekem, főleg ha a lánctalpaimat lövig ki mindíg, akkor semmi esélyem. KB. húsz meccsből 1-en tudok "végig" maradni. A katonáim is már közel 100-on vannak.


Az egyik fő probléma az, hogy ha jól is megy a csata, akkor is a javítással és a löveg pótlásával, nullán vagyok :(((, nembeszélva arról, hogy amúgy meg mínuszt kreditet "termel" a csata.


Üdv.

2014. febr. 23. 19:46
 6/15 A kérdező kommentje:

Győzelem!

Csata: South Coast 23. 2. 2014 20:16:39

Jármű: Black Prince

Szerzett tapasztalat: 433

Szerzett kredit: 9 992

----------------------------------------

Javítás:

Black Prince jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 7 375

----------------------------------------

Megvásárolva:

A lőszerek Black Prince járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 2 625

----------------------------------------


Tehát: a végeredmény -8 kredit, és így végig vittem, kb 45%ra romlott le a pajzsom, 1et lőttem ki, és többet megsebeztem!

2014. febr. 23. 20:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetes szinten valami nagyon máshogy kell csinálni, hogy minuszos legyen egy csata ilyen lőszerköltség mellett.
2014. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, szerezz be kis javítókészletet (említetted a gyakori lánctalpsebzést), azzal megjavíthatod a sérült modulokat (3000 ezüst az ára)! Egyébként melyik tank sebez rajtad legtöbbet? Melyik üt át gyakran?
2014. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Énnekem nem volt Black Pricnce tankom, de nagyon tudnak irritálni mert szemből (de még oldalról is) nem könnyű átlőni. Sok jó játékosnál láttam már azt, hogy beforgatva állnak és akkor szinte semmi nem lövi át ellenben az meg a nem sokat sebző, de fürge lövegével szépen stabilan szedegeti le az ellenfél életét. Énnekem a Tigris I az állandó 7-es gépem és párszor volt már, hogy vissza kellet vonulnom a "Fekete Herceg" elől másszor meg lazán bedaráltam még a jobb játékosokat is. Pedig a 88-as löveg arany nélkül is szépen teljesít, de sokszor valamiért egyszerűen képtelenség átlőni őket még annak ellenére sem, hogy nem forgatják be és a gyenge részre célzok. Másszor meg lazán átnyesi még a legerősebb pontjait is arany nélkül. Taktikát ajánlani nem tudok max tényleg azt, hogy beforgatva próbáld használni és az amcsi tankokhoz hasonlóan csak a tornyodat próbáld mutatni és nem próbálj egyedül "hősködni". A jó játékosokat sokszor én így látom küzdeni ezzel a géppel.
2014. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon érdekes amit írtok. Pegig, akárhogy állok, mindegy nekik, puff és kész. És azt sem értem, miért veszteségesek a csaták, még ha csapatom győz is!

Annyira rosszul nem csinálok sztem semmit, mert előző tankja Churchil VII, és Churchill I -ekkel nincs ilyen gond, mintha "tovább tartana" a páncél, és természetesen nyertesek a csaták, úgyhogy így pótolom a pénzt!


Ugyanannyit keresek, a tank javítás pedig csak 1/3, 1/4-e a Blank Price-hez képest!


Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Kellemes napot nektek!

2014. febr. 24. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!