Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért olyan vacak a Black...

Bálint117 kérdése:

Miért olyan vacak a Black Prince Brit tank?

Figyelt kérdés

Mintha papírból lenne, kilőnek egy-kettő! Pedig Tier VII, pl. a Churchil I ami csak tier V, sokkal kitartóbb. Van valakinek ezzel a tankal tapasztalata?

Mostmár ezen az ágon indultam el, sok csatába került, míg kifejlesztem Black Prince, és most ez veszteséges. 9-11 ezret keresek vele, és többe kerül a javítása és a töltények...

Segítsen valaki :(, köszönöm!



2014. febr. 22. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
nekem van bp az a baj vele hogy sokszor 8-9es csatába dobálja be és ott azért már jobbak az ágyúk és a játékosok is egy kicsit tapasztaltabbak,a másik volt olyan csata ahol 8000 lehetséges sebzést szettem össze vele de akkor akik lőttek mind ilyen 44-49% játékosok voltak
2014. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Csatlakozom a közvetlenül előttem szólóhoz! A BP egy igen jó tank a szintjén, de sajnos nagyon sokszor rakja be magasabb szintre, ahol viszont már gyengusz... Nem használom, német párti vagyok ugyanis, de állandó 7-esem, kis Tigrisem már nekem is párszor visszavonulót fújt BP-vel szemben... Lövege nem sebez jól, de folyamatosan, kiegyensúlyozottan aprít :) Száz szónak is egy a vége, ez egy nem rossz gép! Gyakorolj sokat, mert tudod, a gyakorlás a tudás anyja :) Viszont készülj, mert menekülni nem fogok előled :)
2014. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

igen, köszke!

gyakorgatok is, és igazatok van! Észrevettem én is, hogy néha magasabb szintekkel dob be, úgy aztán nehéz!


De miért olyan drága a javítása csata után? Alig tudok pár győzelem után kicsikarni némi plusz tallért, aztán meg következőben elveszítem, más tankal való csatákkal kell pótolnom az ezüstöt!


Újabb példa, ezennel egy veszteséges, vereséges csatára:


Vereség

Csata: Siegfried Line 1. 3. 2014 19:56:14

Jármű: Black Prince

Szerzett tapasztalat: 186

Szerzett kredit: 6 458


Javítás:

Black Prince jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 10 089


Megvásárolva:

A lőszerek Black Prince járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 1 925


OLTÁRI KÜLÖMBSÉG :(((

2014. márc. 1. 20:12
 14/15 anonim válasza:
46%
Őszintét? Tudom, hogy csata van a hátad mögött, de add el, ez nem neked való :) Kezd el az orosz, német, vagy amerikai nehéz tankokat!
2014. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Amit érdemes elkezdeni: Orosz: Kv1- IS sorozat

Su-ISU sorozat

Német: Vk- Tigris sorozat, szórakozásnak pz1 c eliten a Mauserrel(tier 3 ban brutális)

2014. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!