Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a programot lehet internet...

Ezt a programot lehet internet nélküli gépen használni?

Figyelt kérdés
TeamViewer. És úgy hogy van egy Wifis gép és egy internet nélküli gép, és ha felrakom mind a kettőre és az internet nélküli gépről fel akarok a TeamViewer segítségével az internetes (Wifis) Gépre felcsatlakozni sikerülne avagy nem?
2014. febr. 22. 12:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nem sikerülne.

"TAPASZTALAT"

2014. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Tengor ***** válasza:

A TV címét a szerverről kapja a program. Ha a szerver nem elérhető, akkor nem kap ilyen címet.

A VNC (UltraVNC, RealVNC) programok működnek internet nélkül, csak LAN-on.

2014. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

"olyan nincs ami wifin is? De akkor az internet nélküli gépről fel tudok rá csatlakozni?"

A program szempontjából mindegy, hogy LAN v. WLAN, IP legyen meg fusson a server a gépen és ennyi.

2014. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De azért kérdeztem mert azt mondtad "Csak LANon" és ebből azt nem tudtam meg hogy WIFIn is működne és internet nélküli gépen is működne hogy az internet nélküli gépről irányítsam az interneteset...
2014. febr. 24. 13:52
 5/24 A kérdező kommentje:
* bocs kijavítom a végé.De azért kérdeztem mert azt mondtad "Csak LANon" és ebből azt nem tudtam meg hogy WIFIn is működne és internet nélküli gépen is működne hogy az internet nélküli gépről irányítsam a Wifis gépemet...
2014. febr. 24. 13:54
 6/24 Tengor ***** válasza:
Jogos a felvetés. A LAN-t, mint helyi hálózatot értettem. Ez mint fogalom független attól, hogy az eszközök vezetékkel v. vezeték nélkül kapcsolódnak a hálózathoz.
2014. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor azt állítod hogy internet NÉLKÜLI gépről tudom irányítani a WIFIS gépet?
2014. febr. 24. 14:57
 8/24 A kérdező kommentje:
UlTRA VNC-vel vagy real vnc-vel?
2014. febr. 24. 14:58
 9/24 Tengor ***** válasza:
Bármelyikkel. Ha a két gép egy hálózatban van (egy routerre csatlakoznak) akkor az IP-jükkel v. a nevükkel megadva lehet irányítani egyiket a másikról.
2014. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
ŐŐŐ Tengor félre értesz, mert az Asztali gépem nem kap LAN-ot és Wifit se szóval nem csatlakozik az internethez de a laptopom igen Wifivel.
2014. febr. 24. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!