Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan, ahol meglehet...

Van olyan, ahol meglehet nézni a számítógép háttérbeli folyamatait? Megint mikor kikapcsoltam,7 Giga volt a C meghajtón, most meg megint csak 4. Ez mi?

Figyelt kérdés
Amúgy lehet, hogy az Explorerrel van a baja, azt majd leszedem és újrarakom, kb azóta csinálja, vagy nem is tudom, lehet, hogy a Flash player új verziója óta, mert ott még a honlapjukon is ott van, hogy a vírusirtómnak engedélyeznie kell a programot, so lehet, hogy valami baj van vele. Egyébként valami beállításokat újított az Explorer, és egy ideje nem ugrik fel az az ablak, pedig még nem csináltam rajta semmit. Ja és most meg a programok telepítése és törlése listáján nincs rajta az Explorer, amit még el se indítottam amúgy, amikor már eleve 4 giga volt, pedig mikor kikapcsoltam akkor 7 gigabájtnyi volt a C meghajtón. Most akkor ezek okozhatják a hibát? Sőt, az Explorer mappáját se találja a gép, hogy onnan tudnám kitörölni. Ez most mi? Légyszi mondja meg valaki, hogy ezek okozhatnak-e bajt, vagy mitől vannak:O:O Amúgy mindjárt leszedem az Explorert, mert talán ott lesz a bibi, mást nem töltöttem le, csak a Flash playert, mondták már, hogy azt is rakjam újra, lehet az is lesz, de ha vírusos??:S Különben van hozzá még valami plugin is, egy 11-es plugin, egy reader 10.1.7, meg egy Shockwave player. Akkor azokat is szedjem le, ne csak a 12-es új változatot? Amúgy létezik, hogy az új fejlesztés vírusos, azért is van odaírva, hogy engedélyezni kell? Felpontozlak, csak légyszi help!!

2014. febr. 23. 21:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi,ment a zöld, majd megpróbálom, am van a gépen, csak nem engedem futni, mert még a másik böngészőben vannak előzmények, amik kellenek, nemtom, hogy akkor a sima előzmények törlése tényleg törli-e ebből a böngészőből.

Na, de lényeg: köcce, zöld.:)

2014. febr. 25. 18:01
 12/12 A kérdező kommentje:

A háttérben futó folyamatokat amúgy nem is írja ki:/

(Windows 7-em van amúgy)

2014. febr. 25. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!