Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok a...

Martin66789 kérdése:

Milyen programot ajánlotok a mivel fel tudok venni hangot, a hangot fel tudom gyorsítani vagy lassítani és el is tudom menteni úgy hogy a gyorsítás vagy lassítás is mentődjön?

Figyelt kérdés

Milyen programot ajánlotok a mivel fel tudok venni hangot, a hangot fel tudom gyorsítani vagy lassítani és el is tudom menteni úgy hogy a gyorsítás vagy lassítás is mentődjön ?

Már ajánlotak virtual dj-t és atomx-et de ezeknél csak úgy tudom menteni ha egyiken szó a másik meg felvesz, ettől egyszerűbbet keresek.

A program paródia készítéshez kellene.



2014. febr. 27. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Audacity
2014. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A virtualdj nem erre való, én ezeket ajánlom:

Audacity, soundforge, goldwave. Azt használod amelyiket akarod.

2014. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:

Biztosan jó a másik kettő is, én csak az Audacityt ismerem, az a feladatra mindenesetre tökéletes. Ha MP3-ba akarsz vele exportálni a döhe nagy WAV helyett, telepítsd a LAME enkódert, a letöltőoldalon megtalálod annak a linkjét is. Gondolom, neked Windowsod van:

[link]

2014. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bekem most a Goldwave van feltéve azt használom, de így nem tudtam elmenteni a hangot.
2014. febr. 28. 06:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a goldwave-nek van pro verziója is, azzal viszont már ellehet menteni (javítsatok ki ha nem így van már több éve nem használom).
2014. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!