Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lesz valaha Windows 7 Service...

Lesz valaha Windows 7 Service pack 2? Vagy már nem is foglalkozik a Microsoft ezzel a rendszerrel?

Figyelt kérdés
Nagyon erőltetik a windows 8-at frissítés frissítés hátán. Most várható megint egy javítócsomag hozzá(win 8.1 update 1.) De valahogy nem tudok kibékülni vele. Másoldagos rendszerként az is fut a gépemen de stabilabbnak jobbnak érzem a 7-et.
2014. márc. 12. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A SP1 sem volt önálló új javítás, csak a korábban megjelenteket gyűjtötte egy telepítőbe.
2014. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az is valami lenne, mert egy frissen telepítet windows 7 sp1 több mint 100 frissítést talál ami rengeteg időt tud igénybe venni. Jó lenne ha készülne egy ilyen hozzá.
2014. márc. 12. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A windows 7 magában is egy tökéletes rendszer, az xp-nek azért kellett annyi sp, mert a sima elég instabil volt és pl.: az usb 2.0-át se támogatta. Amúgy igen, az M$ már nem igazán akarja támogatni a 7-et (a win updaten kívűl), helyette a 8-at erőlteti, de nagyon. Mostanában főleg azért, mert mindjárt vége az xp támogatásának és a Microsoft célja az, hogy az emberek 8-ra váltsanak, ne pedig 7-re. Nem véletlenül van az, hogy a Directx 11.2 már csak a 8-al kompatibilis, a 7-et már nem is támogatja. OFF: Hajrá AMD Mantle, gyalázd le a Directx-et!
2014. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen a Win 7 egy nagyon eltalált rendszer. És minimális javításra szorult. Csak biztonsági réseket foltozgattak. A Win 8 viszont nem véletlen kapot százszor annyi frissítést mint az előde. De még így sem tudok kibékülni vele. Nem tudom, hogy az én gépem nem kedveli ,vagy egyszerüen Vista sorsra van ítélve... Majd talán a Win 9 ből lehet valami. Win 8 nem fogja soha megközelíteni a 7-et. 2020-ig tamogatott a 7 és valószínűleg az xp-hez hasonlóan ezt is sokan fogják a végéig használni, vagy tovább.... Úgyhogy win 8 kukába kerül és várjuk a következő stabil rendszert. De lehet, hogy az majd csak 2017-8 körül fog megtörténni. Szinte lehetetlen olyen rendszert létrehozna amire érdemes lenen váltani 7-ről. Legalábbis én így látom jelenleg.
2014. ápr. 6. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek veled, a win 7 szerintem is az eddigi legjobb windwows. Amúgy észrevettem (szerintem nem csak én) hogy csak mindegyik 2. win jó win. Tehát win 98 jó, 2000 szar, xp jó, Vista szar, win 7 jó, win 8 szar. Én már kezdem jobban szeretni a Vistát, mint a 8-at. De persze a világért se használnám egyiket se.
2014. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszek abban, hogy minden második rendszer jó. Főleg ha kicsit távolabbra is vissza nézünk. Hiszen a 98 és a 2000 is jó rendszer volt a maga idejében.Ezek a táblagépek nagyon bekavartak a dolgokba. Mert a windows annak is meg akart felelni és felvenni a harcot az andriddal stb. Ez viszont nem jött össze. Hülyeség összevonni ezeket a rendszereket. Egy asztali gép és egy tabletet összevonni olyan mintha kereszteznének egy farkas kutyát egy pincsivel. És kapunk egy korcsot ami senkinek se kell mert házörzőnek se jó de ölebnek se... Majd a technika fejlődése eldönti a dolgokat. Lehet, hogy 10 év múlva a windows már csak történelem lesz. De majd nagy változások váhatóak. A kérdés melyik cég tud hozzá legjobban alkalmazkodni. Majd kiderül a hardverek milyen irányba fejlődnek. Mi lessz hosszú távon az ssd sorsa vagy a 8 magos processzoroknak. És az éríntőképernyőnek. Nem tudom ki , hogy van ezzel de én jobban szeretek egérrel billentyűzettel kattíntgatni mint a képernyőt nyomogatni órákig.És tuti hogy a régi modszerrel gyorsabban végzek...
2014. ápr. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!