Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előfizettem Spotify zenehallga...

Előfizettem Spotify zenehallgató szoftverre, mert azt mondák, hogy az első hónap ingyenes. De most havonta veszi le a kártyámról a pénzt. Hogyan lehet megszüntetni az előfizetést?

Figyelt kérdés
Spotify

2014. márc. 14. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Talán el kellett volna olvasni azt a pár sort az oldal alján amit elfogadtál. Bankkártya adatok megadásánál azért csak illene szétnézni az embernek szerintem és nem összevissza kattintani.


"A jelölőnégyzetre kattintással elfogadom, hogy minden hónapban automatikusan megterhelik a számlámat, amíg le nem mondom az előfizetésemet. Ha az előfizetés ingyenes próbaidőszakkal indul, akkor tisztában vagyok azzal és elfogadom, hogy az ingyenes próbaidőszakot követően automatikusan megterhelik számlámat minden hónapban, kivéve ha az előfizetést még a próbaidőszak vége előtt lemondom. Az előfizetés vagy ingyenes próbaidőszak (ha van ilyen) bármikor lemondható úgy, hogy belép fiókjába és követi a lemondásra vonatkozó utasításokat. Amennyiben ingyenes próbaidőszakot kapok, akkor elfogadom a Spotify Ingyenes próbaidőszakra vonatkozó szerződéses feltételeit is."

2014. júl. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!