Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges h. a virus beleírta...

Dani kérdez kérdése:

Lehetséges h. a virus beleírta magát a másik particioba vagy egy számomra elérhetetlen helyre?

Figyelt kérdés

Kaptam eny virust win7 alatt ami kitorolt fileokat majd bármit inditottam volna kiirta h. fontos fájlok hiányoznak futassam a chdisket lefuttattam és már a chdis furcsa dolgokat müvelt (nem a megszokott volt) folyamat törölt mindenfélt. Mondom ok majd mikor beadta a windowst nem volt se tálca se startmenu se ikonok semmi csak fekete háttér. CTR+alt+del feladatkezelot beadta mondom szuper it még kicsit szorakoztam de nemjutottam semmire azon kivul h. megtaláltam a virust de az már sokat nemsegitett a fél windows sztem hiányzott. Ezt csak azért irom h. kb. tudjátok milyen virus lehetett (a nevét nemjegyeztem meg). És most jön a problémám: win7 cd berak inditás ééés nagyon sokat tőlt minden fázisnál és a befejezésnél lefagy. Mondom ujra. Most már az elején nemlép tovább a windows fájlok kibontásánál beszurkulnek a fázisfeliratok és nemcsinál semmi.

A vinchestert formáztam bár van rajta még egy particio amin xp wan de azt nemakarom törölni mert 500 gb kép video meg hasonlo fontos dolgok vannak.



2014. márc. 17. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:

ez HDD hibának tűnik, vírus a rendszer telepítési folyamatot nem gátolhatná meg, csak a merevlemez írási hibája, ami lehet BAD szektor, vagy panelen IC hiba is.

Szerez be egy másik HDD -t telepítsd rá az OS -t, vírusirtót és csak ezután rakd be a problémás lemezt és mentsd amit lehet.

(SMART adatokban megtudod nézni mi is a probléma)

2014. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(még annyi, hogy HDD meghibásodásán kívül, elégtelen táp ellátás is okozhatja, de azt csak SMART adatok alapján lehet megállapítani)
2014. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sikerult ráerszakolnom egy windowst. Most néha sippan egyet a winchester és olyankor tlt egy ideig és utána megy tovább plusz volt egy kékhalál is :S

Csináltam egy képet hdd sentinelben a S.M.A.R.T. rl hátha ez neked mondd valamit. Az általános adatoknál mindenre kiválót ír.

Itt a link a képhez:

[link]

2014. márc. 17. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:
SMART adatokban nincs hiba, ami a merevelemez hibájára utalna, így a legvalószínűbb hiba forrás, a tápegység.
2014. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kivettem az egyik ramot és azóta semmi gond nemvolt. Lehet h. a tápegység adhat le kevés áramot és azért jó azóta? Egy alap duplamagos intel gépről beszélünk eddig 2x 1gb ddr2 ram volt benne egy egy terrás vinyó és egy gt630 as videokari.
2014. márc. 25. 01:41
 6/6 A kérdező kommentje:
és 420 wattos a tápegység.
2014. márc. 25. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!