Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A képen látható szívet ami...

A képen látható szívet ami régen nagyon elterjedt volt, melyik képszerkesztő programban van? Fontos!

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 18. 11:15
1 2
 1/19 tabaki ***** válasza:

Fogalmam sincs, de ha tényleg olyan fontos, bármelyikkel le tudod másolni. Lehetőleg ne Painttel, hanem olyannal, ami rétegeket is kezel. Külön rétegen annyit babrálsz vele, amennyit csak akarsz. Néhány tipp:

PicPick, Phoxo, Pixia, Fire Alpaca, Paint.NET, Hornil StylePix, RealWorld Paint, Gimp, Inkscape.

2014. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem akarom lemásolni. Nekem az eredeti kell. Tudom hogy lehet más színben is, illetve csillagban is van ilyen. :(
2014. márc. 18. 13:04
 3/19 anonim ***** válasza:
A PhotoScape- ben megtalálod az objektumok- toll - menüpont alatt.
2014. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Megvan a Photoscape, de nem találom.
2014. márc. 18. 13:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Bemész a szerkesztőbe, megnyitod a képet amire helyezni akarod a szivecskét. Alul kiválasztod az ojektum menüpontot. Itt megjelennek különböző ikonok, egy kis házikó, mellette egy kis szív ikon. Erre kattintva megnyílik egy ablak, ahol ott lesznek a különböző objektumok. Van olyan, hogy toll- erre kell kattintani, és itt a pencil 024png ez a kis szív.
2014. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nekem semmi az ég világon nem jelenik meg. Lehet hiányoznak belőle az effektek?



Szerkesztőnél: [link]


Kötegelt szerkesztőnél: [link]


(Itt hiába megyek rá az egészre, egy üres lap jön ki)

2014. márc. 18. 13:43
 7/19 A kérdező kommentje:

Kutattam egy kicsit és megnéztem a mappáit, itt minden meg van ott a szív is a pencilbe:D [link]


Már csak az a kérdés hogy miért nem jelenik meg.

2014. márc. 18. 13:48
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Azanyja, nem értem, de utána nézek, mit lehet tenni.

2014. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm :)
2014. márc. 18. 13:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Bár ahogy néztem, neked a photoshcape színe is más. Esetleg el tudnád küldeni hol töltötted le?
2014. márc. 18. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!