Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A képen látható szívet ami...

A képen látható szívet ami régen nagyon elterjedt volt, melyik képszerkesztő programban van? Fontos!

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 18. 11:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]

Én általában innen töltök le programokat.

Régebben, emlékszem, nálam is fennállt ugyanez a probléma, az effekteket nem mutatta. Aztán eltávolítottam, és innen letöltöttem. Azóta ez a verzió van, a frissítést nem engedélyezem, mert egyszer fölrakott valami toolbart is.

Telepítéskor erre nagyon figyelj oda, nehogy valamit fölrakjon pluszba :) Szia, sok sikert, most mennem kell, de majd belesek, mi lett az eredmény.

2014. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Töröltem és letöltöttem ezt, de még mindig nem jelenik meg a rózsaszín szív a buborék helyett, se az effektek. Csak úgy tudom megoldani, hogy beszúrom őket "képként". Mindegy, a lényeg meg van, köszönöm magamtól nem jöttem volna rá hogy ebben van a szív. :D
2014. márc. 18. 14:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Próbáljunk ki valamit. Nyisd meg a PhotoScape-et, szerkesztés alatt tallózz be egy képet. Ha ez megvan, akkor a bal alsó sarokban kell lennie egy olyan csillagnak ami a kedvencek névre hallgat. / kis sárga csillag/ Kattints rá,és ez alatt ott kéne lennie ezeknek az effekteknek mindnek. Ugyan itt legalul van egy olyan, hogy kapcsold ehhez. Itt kiválasztod a szerkesztés menüpontot. Ha minden igaz, a továbbiakban meg kéne jelennie a szerkesztőben ennek a kis ikonnak, ami az effekteket megnyitja. Lehet, majd újra kell indítani a PhotoScape- et, de ez legyen a legkisebb gond. Próbáld ki kérlek, mert lehet, ez lesz na gond, hogy nincsenek az effektek társítva valamelyik menüponthoz. Üdv.
2014. márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok továbbmenni ahogy írtad mert nekem csak ennyi van:


[link]


Ha arra rámegyek, szintén üres lap.

2014. márc. 18. 16:23
 15/19 A kérdező kommentje:

...


Izé, javítanék. Ott van nekem is az a csillag (nem az ami a képen van), de hiába megyek a szerkesztőre, semmi nem jön be.

2014. márc. 18. 16:27
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ezek szerint azt kéne elérni, hogy az effekteket a kedvencekhez adjuk... de hogyan? Kattints a kis ikonra az objektumok alatt ahol képeket tudsz berakni. / erre már rájöttél, hogy így lehet/ na, akkor ha ez megvan, keresd ki az effekteket, és fönt megjelenik az ablakban a sárga kis csillag. Itt hozzá tudod adni a kedvencekhez, ami aztán bal sarokban alul is meg kéne hogy jelenjen, mint nálam a fentebb berakott képeken. Ezt megcsinálod mindegyik effekttel, aztán meglátjuk. Mert most már nagyon kíváncsi vagyok én is, mi sül ki ebből, de veszíteni valód nincs...

2014. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hozzáadtam:


[link]


[link]


De ezzel nem értem el semmit, ugyanis nem tudom rátenni a képre, mivel ha rámegyek egyre, alapból eltünteti a képet, amire pl rá akarom tenni. Érted mire gondolok?

2014. márc. 18. 19:02
 18/19 A kérdező kommentje:

Váó!!! Kissé szétszórt vagyok ma. Sikerült, nagyon köszönöm :D


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. márc. 18. 19:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, ennek fölöttébb örülök :) További jó szerkesztgetést :)
2014. márc. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!