Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi olyan nagy szám a VLC...

Mi olyan nagy szám a VLC Playerben ha azt se tudja megoldani hogy Corei7-ben levő Intel HD4400-al gond nélkül menjen a DXVA-n keresztüli hardware decoding?

Figyelt kérdés

Az MPC, de még a Win alap media player is időtlen idők óta viszi a videókat dxva-n keresztül, ha meg VLC-ben tenném uezt, vagy élvezhetetlen torz lesz a videó, vgy össze is omlik az egész.

Már többször jeleztem a vlc fórumon, vagy azt írták, hogy tudnak a hibáról és javítják (és nem tegnap írták...) vagy azt hogy már nem jelentkezik a hiba. Dehogynem...


2014. márc. 20. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kodek pakk nélkül tölts le egy videót és nézd meg a win media palyerben, aztán rájösz.


MPC meg egy jó player, versenytársa is a vlc-nek, annyi h a vlc-t többen ismerik. Viszonylag kevés embernek problémája az intel hd4400-val dxva-n való hardveres dekóding, így nem sokakat érint.

2014. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát ezt kapásból cáfolhatom, mert előtte i3 volt hd3000-el és uez a hiba volt, utána i5 hd3000-el és uez a hiba, most i7 hd4400-al és uez a hiba.

kodek pakk? ugyan már nem a középkorban vagyunk. utoljára winxp-s időkben raktam fel kodek pakk-ok, idejét se tudom mikor volt dolgom ilyesmivel.



intel hd4400-val dxva-n való hardveres dekóding, így nem

sokakat érint.

2014. márc. 20. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem volt már GMA HD 2000 ,3000,4000 most 4400 am van. Mindel tökélletesen működik a vlc. Semmire nem cserélném le. Ugyhogy ott driver vagy codek gond lehet
2014. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!