Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok belépni a skype-ba!...

Nem tudok belépni a skype-ba! Help!? (bocsi, ha rossz a téma)

Figyelt kérdés

A gépem már hónapok óta lassú, magától leáll, állandóan lefagy, meg egyéb idegesítő dolgokat művel. Néha hirtelen gondol egyet és frissítést csinál, vagy lemezellenőrzést (bár gondolom ez hasznos) és mikor van ez a lemezellenőrzés, mindig mikor újra bekapcsolom a gépet, ki vagyok lépbe a skype-ból és nem enged belépni. Ezt írja ki: "Sikertelen bejelentkezés a lemez I/O hibája miatt. Próbálja meg elhárítani a hibát a Skype újraindításával. Ha a probléma továbbra is fennáll, ezen a támogatási oldalon talál további segítséget."


Na hát én megpróbáltam újra, de persze továbbra sem sikerült, a linkre meg rámentem, de csak azt értem el, hogy totál lefagyott az egész hülye skype. Már vagy negyedszerre csinálok új felhasználót emiatt, légyszi segítsetek, mit tegyek!!!


2014. márc. 25. 12:45
 1/3 Tengor ***** válasza:

Valószínűleg egy vagy több alkatrész haldoklik a gépben (HDD-re és a tápra tippelnék).

Nézesd át egy szakemberrel!

2014. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, nekem jó a gép, de amióta feltelepítettem a windows liveot, nem engedi a skypeot megnyitni, nem tudok belépni, töröltem a liveot, de így se, pedig előtte jó volt és hiába telepítem amit kell,akkor sem nyílik meg.
2014. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egy szakember már tényleg kellene :-//

köszi a válaszokat!

2014. márc. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!