Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom visszaállítani...

Miért nem tudom visszaállítani a gépemen a rendszert?

Figyelt kérdés
Windows7 Home Premium van a gépemen és se telepíteni se letörölni nem tudok programokat. A vírusirtóra mindig azt írja ki, hogy nem lehet megnyitni, mert más fájl használja. Próbáltam uninstallálni, hogy aztán letöltöm újból, de ezt sem engedi a gép. Ezek után próbáltam visszaállítani a rendszert, de akkor meg azt írja ki, hogy "a rendszer visszaállító segédprogram nem indítható el". Másik vírusirtót is próbáltam telepíteni, de azt sem engedi. Egyébként nagyon lassú a gép és ha online akarok valamit megnézni akkor állandóan akadozik. Nincs több ötletem mit tehetnék :( Aki tud kérem segítsen!
2014. márc. 29. 19:06
 1/9 Tengor ***** válasza:

Teendők:

1.) adatmentés live oprendszerrel

2.) teljes format

3.) újratelepítés

2014. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sehogy nem úszom meg az újratelepítést? :/
2014. márc. 29. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Wírus 2000 home professional van a te gépeden.Elnézed te azt.
2014. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tengor ***** válasza:

Live oprendszerrel megpróbálhatod a vírusirtást, sikerrel is járhatsz, de én ezek után nem bankolnék szívesen arról a gépről és a jelszavaimmal sem lépnék be sehova.

Véleményem szerint menthetetlen a gép, nem úszod meg telepítés nélkül.

Bízd szakira, néhány óra alatt megcsinálja!

2014. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azt meg tudod oldani hogy egy kaspersky rescue disk-el be tudsz bootolni vagy egy Hiren's BootCD-vel.Akkor tudod javítani.Esetleg.De hangsúlyozom esetleg.
2014. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most rendesen beijedtem, szóval hétfőn el is viszem egy szakemberhez :D Azt nem tudjátok kb mennyibe kerülne, hogy megcsinálják?
2014. márc. 29. 19:27
 7/9 csacsi2 ***** válasza:

A windows rendszervisszaállítás soha nem ért semmit!

-Újratelepítésnél választhatsz Javító telepítést is!

-Kaspersy jó ötlet bootolva, mert akkor nem kell hozzá futó rendszer!


Még megpróbálhatod:

-Futtatásba msconfig és lődd ki a gyanús elemeket (induló szolgáltatás,programok), indítsd újra, majd a vírusírtót küld rá, így már tudnia kell törölni!

-Indítsd "csökkentett mód hálózattal"-ban az oprendszert, majd futtass online vírusellenőrzést:

[link]

ezekután már valószinű hogy enged telepíteni, majd futtasd le a telepítettet is!

-Csökkentett módban futtathatod a védett fájl javítást is (érdemes):

Futtatásba: cmd

Parancssorba: sfc /scannow

(telepítőlemez szükséges)

- ha működik futtass karbantartó programokat (pl.:CCleaner) fájl és registry tisztítót.

Általában a vírusok eltávolításáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

-ha nem megy kérj meg valakit aki jobban ért hozzá, vagy marad az újratelepítés!

2014. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tengor ***** válasza:
Számla nélkül max 7 rugó.
2014. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. márc. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!