Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Mail programmal,...

Windows Live Mail programmal, hogyan tudok automatikus választ beállítani?

Figyelt kérdés

elutazok és nem leszek gépközelbe pár napig ezért szeretnék windows live mail ra automatikus választ (házon kivül) -t beállítani, hogyan tudom ezt megcsinálni ?


ezt a fajtát használom : (a kép csak illusztáció nem én készitettem) [link]



2014. ápr. 3. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelmedbe ajánlom, hogy ha be is tudsz ilyet állítani, akkor is az kell, hogy a géped és rajta az email kliens program végig fusson, amíg távol vagy. Ez pedig rossz ötlet lenne, tűz lehet, vagy bármi baleset. Ha elmegyünk hosszabb időre otthonról, áramtalanítani kell.


Érdemesebb egy Google fiókot létrehozni, majd ahhoz IMAP-on/POP-on keresztül csatolni az emailfiókodat. A GMail a szerveren mindig fut, ő tud automatikus választ küldeni anélkül, hogy a te gépednek mennie kéne. Arról nem is beszélve, hogy amíg úton vagy, addig is bármilyen gépről, vagy akár telefonról is be tudsz lépni, és kezelni a leveleket.


És még a régi címedet is megtartod. Ennél praktikusabbat nem nagyon lehetne kitalálni.

2014. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!