Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot ajánlotok...

Milyen programot ajánlotok gameplay rögzítéshez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Fraps: [link] A pontnál szedd ki a vesszőt és görgess le és válaszd a lassú letöltést. Vagy Mirillis Action.
2014. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
fraps a legjobbb szeintem és ingyen elerhetö
2014. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én az MSI Afterburner-ben hiszek, nekem a Fraps nagyon levitte az FPS-számot. Hány éves vagy egyébként? Remélem nem 10-éves és a Pentium 1-eseden akarsz Minecraft-gameplayeket felvenni! :D
2014. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vangarath válasza:
A Fraps az univerzális megoldás, de ha véletlenül nvidia videokártyád van, és a modell GTX 650 vagy annál nagyobb (660, 670 stb.) akkor van jobb megoldás (de csak akkor! Ha ez nem igaz a gépedre, akkor használj frapset.). Nyisd meg a geforce experience programot és a jobb felső sarokban lesz egy Shadowplay nevű gomb. Na az egy felvevőprogram, az kell neked. Azért olyan jó ez (én is ezt használom) mert ingyenes, nem kell letölteni sem, már fent van a gépen, ez szinte egyáltalán nem terheli le a gépet felvétel közben (!) és van egy olyan lehetőség is benne, hogy ha csináltál valami elképesztőt, de nem volt bekapcsolva a felvevés, akkor az általad megadott billentyűt lenyomva, rögzíti az utolsó x percet visszamenőleg.
2014. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!