Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » FONTOS KÉRLEK ÍRJATOK, egy 2....

FONTOS KÉRLEK ÍRJATOK, egy 2. világháborús golyot akarok bevinni a suliba, becsomagoltam szépen, lehet valami baja, egy kemény dobozba tettem?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy nem robbanhat fel? idétlen válaszolók kíméljenek!
2009. nov. 24. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy képet feltölthetnél róla így senki nem fog tudni megnyugtató választ adni. Egyébként ha csak egy lövedék akkor az ég világon semmi nem fog történni, ha viszont egy éles töltény és még a lőpor is benne van akkor már kicsit neccesebb, és ha esetleg valamilyen robbanófej akkor azonnal hívd a bomba szakértőket.
2009. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most sajnos nem tudok képet feltölteni, mert 10 perc múlva megy a buszom, elég rozsdás és régi, kemény dobozban van
2009. nov. 24. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
kb 2 perc a fotó rosszabb esetben...
2009. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, ha nem ír, majd megnézzük a híradóban.
2009. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
XDXDXDXD utolsó, ez jó volt, kaptam 2 ötöst h megmutattam :D kiderült, h ki volt véve belőle a puskapor, szóval a semmin idegeskedtem , én meg végik azt hittem, hogy fel fog robbanni XD
2009. nov. 25. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én is olyan suliba akarok járni, ahova ha beviszek egy ilyet kapok két ötöst. hmmm...


L/18

2009. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D nekem szerencsém van, mert a tanár osttogatja, ha beviszünk valamit.. ja meg mindig felrajzol valamit a táblára (nem pisacco :)) és aki szebben lerajzolja kaphat 3 ötöst XD
2009. nov. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!