Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a VirtualDub al vagok le...

Ha a VirtualDub al vagok le egy videobol 1 percet, az eredeti video 1,36GB a levagas utan pedig 90GB?

Figyelt kérdés
miert van ez? esetleg v.hogy meg lehetne oldani hogy ne 90 GB os legyen?
2014. ápr. 11. 19:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem keress másik szerkesztő programot! Nem értek a videószerkesztéshez, de én ezt csak józan paraszti eszemmel gondolom!
2014. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Es milyen formatumban mented el a szerkesztes utan?
2014. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen tömörítetlen AVI-ba, azért ekkora. Kéne hozzá egy kodeket választani és avval menteni...
2014. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Video -> Compression -> Kiválasztod amelyik kodek szimpatikus (XviD-et ajánlanám) -> OK.

Ha nincsenek kodekek a listában, akkor le kell töltened egy úgynevezett codec pack-ot. Én személy szerint a K-Lite Codec Pack-ot javasolnám:

[link]

2014. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű,a video menüben jelöld ki a Direct stream copy-t és úgy vágd ki./alapból full processing mode-ban van ezért lesz olyan hatalmas a videó mérete/
2014. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az utolso elotti valasziromank megvan az xvid de utanna hogyan mentsem el mire menjek a file menuben?
2014. ápr. 12. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
"Save as AVI..."
2014. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ötödik vagyok,semmi szükség a kodekes variálásra.Open video file>video menüben direct stream copy bejelölése/ennél a beállításnál a progi nem változtat a videó jellemzőin és nem lesz belőle iszonyat nagy méret/>eleje vége kijelölése>save as avi>ennyi.
2014. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az addig rendben lenne, hogy nem változtat a videó jellemzőin, csak épp az a bökkenő, hogy kodek hiányában nem ismeri fel a videót, tehát a jellemzőit sem tudja nem változtatni mert nincs hozzá kodek. Remélem érthető...
2014. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kodek akkor a kérdező által említett 90 GB-s videó hogy született ha szabadna kérdeznem?
2014. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!