Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a VirtualDub al vagok le...

Ha a VirtualDub al vagok le egy videobol 1 percet, az eredeti video 1,36GB a levagas utan pedig 90GB?

Figyelt kérdés
miert van ez? esetleg v.hogy meg lehetne oldani hogy ne 90 GB os legyen?
2014. ápr. 11. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egy tömörítésmentes AVI készült, amihez nem kell kodek... :)
2014. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na még ezt leírom aztán hagyom mert úgy látom hiába írom be a legegyszerűbb megoldást nektek az nem jó.

1.a kérdezőnek a videó méretével volt gondja nem a formátummal vagy a kodekkel,én úgy értettem megnyitotta a videót megcsinálta a vágást csak túl nagy lett a eredményfájl

2.ennek a legegyszerűbb megoldása az amit írtam:egy menüpontot kell átállítani,kivágni és menteni pofon egyszerű/többször dolgoztam már ezzel a progival ez az eset tipikusan akkor fordul elő ha nem állítjuk át a full processing mode-t direct stream copy-ra/

3.Tisztelt fehérsrác te hoztad fel a kodekes dolgot a kérdezőnek a kérdés feltevésénél ezzel nem volt gondja utána meg a Jani 1990 csinálta amit írtatok azért mert nyilván nincs otthon a témában,ő ezt a megoldást választotta ő tudja.

4.A keletkező fájl mérete pedig a beállított bitrátáktól/video és audió/ függ és nem a kodektől

2014. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ahogy az ötödik válaszirom irta ugy is sikerult. es koszi mindenkinek
2014. ápr. 13. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!