Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítés Lan-on vagy USB-n?...

Icerocket kérdése:

Telepítés Lan-on vagy USB-n? Van egy gépem, amin egy félbeszakított egy telepítés miatt BIOS-on kívül semmi nincs. Ráadásul nem látja az optikai meghajtókat sem.

Figyelt kérdés
A BIOS-ban nem találom, hogy hol lehet az USB-t beálítani elsődleges meghajtónak. (Phoenix-awardBIOS) Próbáltam Lan-on keresztül, az sem úgy működött, ahogy a leírásban olvastam. Ha van valami ötletetek az jó lenne mert nekem már lövésem sincs mit kellene csinálni :-)

#USB telepítés #Lan telepítés
2014. ápr. 13. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem látja az optikai meghajtót, akkor

1. rossz a meghajtó (kuka)

2. rossz a kábel (csere)

3. valamit nagyon elállítottál (CMOS reset)


USB-ről bootolást a merevlemez boot sorrendnél tudod előre tenni, persze legyen rádugva a cucc, és úgy bekapcsolva a gép.

2014. ápr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:
LAN-ról bootolni nem triviális és felér egy agyhalállal. Erőltesd a többit!
2014. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben utánaolvastam, hogy ez a bios valószínűleg még nem támogatja az USB bootolást, meg kellene frissíteni. Ahhoz viszont kellene egy floppy, mert floppy meghajtó az van. (de szerintem azt sem látja) Azthiszem, kiveszem a vinyót és lökök rá egy OS-t.
2014. ápr. 15. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!