Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S. Egy programmal...

S. O. S. Egy programmal elrejtettem egy bizonyos mappát, de azt a programot véletlen letöröltem és most nem találom a mappát. Hogy hozhatnám vissza a mappát?

Figyelt kérdés
a program olyan volt, hogy amikor megnyitottam beírtam a jelszót kiválaszthattam h mit rejtsen el és annyi de nem tudom a nevét :S
2014. ápr. 15. 09:08
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Az már veszettfejsze...

IoBit Protected Folders?!


Ha jó programmal titkosítottad, ezek után már nem visszaállítható!

Valamilyen gyenge "látszat" titkosítóprogrammal csináltad akkor telepítsd vissza és próbáld meg visszafejteni, de ez sem fog valószinüleg működni....

2014. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
100%
Tedd fel a programot ismét! Ez miért olyan nagy logikai akadály?
2014. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2:

Talán az, hogy nem tudja a nevét (a programnak)?

2014. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
100%

Így viszont tényleg veszett fejsze nyele, mert akkor tényleg csak tippelni lehet, hogy milyen technikát használ a program.

Mondjuk akkor a kérdező magára vessen, oké, hogy letölt egy programot, okés hogy kattintgat benne, de hogy fontos mappákat kattintgat össze vele és a nevét sem tudja, azért az már túl van azon, hogy "nem ért a géphez".

2014. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Én a protected folder -el jártam úgy, hogy úgy uninstalláltam, hogy nem fejtettem vissza a mappát. Újratelepítés után már nem volt a listában, így nem lehetett mit kezdeni. sőt az eltávolítása is csak jelszóval volt lehetséges. Szóval azóta odafigyelek a részletekre, és van egy jelszavam és jelszóemlékeztetőm, amit most (próbaképp mert nem használom)kipróbáltam, hogy tudom-e még, de így is csak 4x-re sikerült. Szóval semmire nem garancia, erre oda kell figyelni és a programok figyelmeztetnek is, érdemes komolyan venni! amennyiben egy olyan programról van szó ami csak elrejti az oprendszerben, akkor van esély rá, de ha fájlrendszer szinten titkosít akkor nemsok.

[link]

2014. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!