Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted melyik a legjobb? :...

Szerinted melyik a legjobb? : GTA- Episodes From Liberty City, The Ballad Of Gay Tony, Chinatown Wars, The Lost And Damned, IV, Vice City Stories, Liberty City Stories, San Andreas, Vice City, III,2, London 1969, Grand Theft Auto? Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 17:09
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
jah -.-
2009. dec. 24. 13:12
 12/35 anonim ***** válasza:
Episodes From Liberty City , San Andreas és a 4 verhetetlen
2010. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
6%
nekem a san andrás egyátalán nem jött be még a III is jobb nála
2010. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
91%

a III jobb a San Andreasnal ??


1. a 3-ban nincsenek motorok és repülőgépek.

2. a 3-nak eléggé xar a grafikája (mondjuk 2001-be nem sok jó grafikáju játék készült.

3. a 3-ban minden nagyon sötét(tudom hogy Liberty City New York-ban játszódik de azért igazábol New York nem ilyen sötét meg borúzs.


attam elég okot hogy mért jobb a San Andreas

2010. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%

ÉN MÉG adnék párat abból a GTA III-ból amit ha meglátok rám jön a h×nyingerxD de most komolyan.

-a történet sztem nagyon béna

-a karakterünk pff hihetetlen milyen egy béna,degenerált idióta

-nincs neve és beszélni sem tud xD

-nagyon kevés és nagyon béna kocsik

nekem elég ennyi hogy eldöntsem akkor melyik a jobb:O tudom hogy a 4 év van köztük(GTA III ÉS SA) de azért a főhőst megcsinálhatták volna normálisabban. nekem amugy a VC,SA, és a IV a kedvencem.mondjuk a GTAVCS sem rossz.a gtaiv-hez legalább már van egy normális hivatalos multiplyer amiben van értelme játszani mert 10 szintet lehet elérni szoval van fejlődési lehetőség úgy mint a mostani legtöbb FPS multiplayeres játékokban.jó tudom hogy a SA-hoz meg a VC-hez is van multiplayer meg láttam neten hogy gtaIII-hoz is van valami siw(staunton island winter) meg lu-mp(liberty unleashed) dehát nagyon kevés szerver lehet meg ki játszik rajta.főleg ha sok a csaló meg laggol mindenki:S

2011. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
74%

Én nekem a Grand Theft Auto 3 Liberty City azért jön be mert van metró benne.Másért nem teccik főleg azért mert mindig szar az idő benne.



A Grand Theft Auto Vice City az már bejön.


Grand Theft Auto san Andreas a legjobb a 3 közül ami nekem tetszik.

2011. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
74%
nekem bejön a 3,vice city,san andreas,4,episodes from liberty city.a vice city tényleg k.úrva jó,játékélmény,jene,grafó is(kár hogy nem lehet zenét belerakni,pedig raknék be olyan jó retró zenéket xD)a san andreas már leköt az első 5-10 perc után még akkor is ha nem csinálsz meg küldiket csak barom kodsz a városban,és jó sok rap,hip hop zene van benne.a 4 az meg mindent visz.a grafika,történet,játékélmény,zenék stb.az már 5 perc után is leköti az embert.a többihez nem volt szerencsém.a gta 1,2 fölösleges leszedni mert ugyan az mintha játszanál mobilon a gangstar nevű játékkal.az egy régi felülnézetes vacak.de aki szeret nosztalgiázni annak kötelező darab
2011. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb rész egyértelműen a Vice City. A legjobb hangulat, zene, történet, város szerintem abban van. Másodiknak a San Andreas-t hoznám ki, de mindegyiket nagyon szeretem. A Chinatown Wars-al mondjuk alig játszottam, mert az a felső nézet már nem jött be a többi rész után. A sok 12 éves a GTA IV-et mondja, mert hogy fú annak a legjobb a grafikája...De elég felejthető részre sikeredett szerintem.
2011. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%

05-01 11:17


Látszik, hogy 10 éves vagy...Aki játszott a GTA 3-al, amikor kijött (2001-ben), annak maga volt az álom az a játék. Mind grafikailag, mind játékmenetileg.

2011. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
51%
vice city meg a IV a legjobb szerintem
2012. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!