Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted melyik a legjobb? :...

Szerinted melyik a legjobb? : GTA- Episodes From Liberty City, The Ballad Of Gay Tony, Chinatown Wars, The Lost And Damned, IV, Vice City Stories, Liberty City Stories, San Andreas, Vice City, III,2, London 1969, Grand Theft Auto? Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 17:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
67%

05-01 11:17

igen, csak 4 év van közöttük, de az a négy év alatt megjelentek a shaderek és kijött a DirectX9, ami nagy hatással volt a játékok grafikájára

egyébként a főhős neve Claude Speed, és GTA SA-ban sem beszél

2012. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
100%
Abba nem lehet belekötni,hogy Claude nem beszél,mivel neki ez egy sajátossága.Egyébként nekm a kedvenc GTA-m a San Andreas:sok autó,fegyó,küldetés,nagy terület,sok jó zene és élvezetes játékmenet.A Vice Cityt is szeretem,csak sztem az béna h nem lehetett uszni,meg 1-2 elég idétlen bug is volt benne.A 3 jó,de nem jo az a borús idő.A GTA 4 jó lehet,bár még nem játszottam rajta.
2012. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
55%

Legjobb zenék a Vice City-ben vannak.

A borús idő azért van (amúgy én is utálom), mert Liberty City New York-ról lett mintázva és ott borús az idő. A GTA IV-ben is sokszor az emiatt.

2012. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Csák Norisz ***** válasza:

1. San Andreas

2. GTA IV

3. The Loast and Damned

4. GTA Episodes from Liberty City

5. Liberty City (Stories)

6. GTA III

7. Vice City (Stories)

8. The Ballad of Gay Tony

9. Chinatown Wars

10. GTA

11. GTA II

12. London 1969

2012. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 NoxiusEnterprise válasza:
100%

A kérdés már hülyeség, mert az EFLC két részből áll, a TLAD és a TBoGT, szóval külön nem lehet választani, tehát nincs értelme a felsorolásnak.

A legjobb rész a GTA IV, realitással, jobb grafikával, és normális történettel.

Agyatlan erőszak és irreális dolgok helyett végre normális karaktereket és kinézetet kaptunk.

A sorrend egyébként így van: GTA IV, Vice City, EFLC (Csak a TBoGT húzza le), San Andreas, III

2012. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

1. Gta San Andreas

2. Gta Liberty City Stories

3. Gta 3

4. Vice City

5. Gta The Lost and Damned

6. Gta Vice City Stories


IV-ven nem játszottam még.

2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
*-vel
2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
ja és a többivel sem
2012. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

GTA- Episodes From Liberty City - Alapból benne van a TBoGT és a TLaD - enkem eddig ez a top 1 amúgy..

Chinatown Wars-megvettem PSP-mre tok jó játék az tmeg kell mondani!

IV-jó játék, csak nem tud lekötni

Liberty City Stories- úgyszint psp-mre van meg, nekem bejön ez a játék, és szeretem is.

San Andreas- nagyon jó főleg az MTA-val vagy a SAMP-al.

Vice City- perfect

2012. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Csák Norisz ***** válasza:
Saját listám: IV, Vice City, Episodes for Liberty City, San Andreas, Chinatown Wars, III, 1, 2, London 69
2013. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!