Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudnék csinálni most az...

Mit tudnék csinálni most az Office 2007 telepítése során? Számos probléma előjött.

Figyelt kérdés
Telepítettem rendesen. Kérte az aktiválást. Oké. Mso.dll átmásolva, sok nulla beírva, oké. Ment minden rendben. Gép kikapcs, majd újra be, Office megnyit. Kiírta, hogy az Office 2007 nincs telepítve ennek a felhasználónak, vagy valami ilyesmi. Olvastam a neten: valami fájlt kellett volna alakítgatni, vagy törölni. Töröltem. Utána megint előjött az aktiválás. Próbáltam crack-elni, de most meg már azt írja ki, hogy nem tehetem be az új mso.dll-t, mert egy másik személy, vagy program használja. Mondom, akkor törlöm az egészet, és előlről. DE! Még törölni sem engedi! Azt írja ki, hogy valami fájl sérült, ezért nem tudja törölni. Most mit csináljak?
2014. ápr. 19. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Töltsd le mondjuk a Your Uninstaller! Pro programot valahonnan, telepítsd fel, az leszedi neked.
2014. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!