Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés probléna,...

Windows telepítés probléna, SÜRGŐŐS!?

Figyelt kérdés

Haveromnak a dell d310 pc-jét xp- ről átraktam 7-re, de csak úgy tudtam megcsinálni, hogy behozom az xp-t és onnan futtatom a win7 telepítőt usb-től. Ugyanis az USB-t felismeri, de arról nem bootol be. és csak CD-t olvas.

Szóval felraktam, és aztán töröltem az XP partíciót, és most nem jön be a win7 mert a boot menü is meghibásodott az XP törlésével. azt a boot menüt hogy lehetne kibenni hogy bejöjjön a win7? Még ma este meg kellene csinálnom!!



2014. ápr. 19. 20:59
 1/3 Tengor ***** válasza:

Miért nem szakértőhöz vitt e a gépet?

Bootold be a win 7 telepítőjét és telepítsd úgy!

2014. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Win7-et nem bootol be sehogy, csak xp-ben a sajátgépnél
2014. ápr. 19. 21:14
 3/3 Tengor ***** válasza:

Ha már a Sajátgépig eljutottál, akkor érdekes volna, ha még a Win 7 is bebootolna.

Vidd vissza a géped és mond meg, hogy te ehhez nem értesz.

Lehet, hogy majd jön valaki, aki leírja szájbarágósan, hogy hova kell kattintani és esetleg te azt még le is tudod utánozni, de ettől függetlenül még nem fogod tudni, hogy mit csinálsz. Az ember más gépéhez úgy nyúl, hogy tudja, hogy mit csinál.

2014. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!