Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen, mert különben...

Valaki segítsen, mert különben megőrülök?

Figyelt kérdés

Leszedtem ezt a Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts 2014-es játékot.Elindult napokon keresztül működött,mondjuk volt hogy ritkán kilépett magától,de az nem volt zavaró.Eljutottam kb. a játék feléig kiléptem belőle,rá egy pár óra múlva mikor megint beleakartam lépni akkor meg nem lépett bele,semmit nem csinált.De ha az egyik ilyen crack fájlt kiveszem a játék könyvtárából,(ami egyébként nincs benne,tehát nem felülírtam a játék könyvtárába lévő eredeti fájlt,ez csak a crack mappába volt)akkor kiír egy ilyen hibát: 0xc0000142.

Már olvasgattam itt hogy,hogy a bánatba lehetne megoldani, eddig ilyeneket próbáltam:

NET.keretrendszer újratelepítése,

videókártya frissítése,

directx frissítés

A teljes gépemet nem írom le ha nem baj,mert ugye vitte egy darabig.Videókártya: ATI Radeon HD 4600 series,op. rendszer windows 7 professional sp.1

Örülnék ha valaki tudna segíteni,ne úgy hogy vedd meg eredetibe.



2014. ápr. 21. 08:28
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Ha derogál fizetni valamiért, akkor írj a crack tákolójának, hogy mondja meg a te gépeden, ugyan miért nem fut!
2014. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért arra kíváncsi lennék hogy ezt úgy írod,hogy te még soha nem töltöttél le olyat amiért egyébként fizetni kellene vagy közbe meg minden szir-s..rt letöltesz?
2014. ápr. 21. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha letorrentezted, akkor írj a feltöltőnek, hogy nem működik neked.
2014. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 levis56 ***** válasza:
Saját tapasztalat,torrentről a komolyabb játékok 90% használhatatlan,nem lehet crackelni,nem jó az aktiváló kód,hiányzik valamilyen dll,nem lehet se billentyűvel sem joystickkel irányítani,ha mindnek írogatnék hogy nem működik a feltöltött játék lekopna az ujjam,de más programok között is sok a használhatatlan.
2014. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szedj le jobb verziót. És tanuld meg elfogadni, hogy ha nem fizetsz valamiért, nem lesz tökéletes. Írom ezt úgy, hogy idáig 3szor sikerült csak rossz verziót leszednem valamiből, és azt is csak azért, mert voltam olyan h***e, hogy nem olvastam el a commenteket.
2014. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 levis56 ***** válasza:
Nekem nem létkérdés a játékok csak a változatosság kedvéért próbálkoztam velük,az egyszerűbbekkel nincs baj de a mostani trendi játékokkal befürödtem,filmek és a rendszerhez letöltött alkalmazások nagy része jó.
2014. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tengor ***** válasza:
A problémádon az nem segít h én letöltök / nem töltök, működik v. nem működik...
2014. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az egyáltalán nem igaz hogy a torrentről letöltött játékok 90%-a rossz.Én minden játékomat torrentről szedtem le és még egy hibással sem találkoztam (hetente akár 2-5 alkalommal is töltök le játékot)Amúgy szerintem szedj le egy SKIDROW vagy RELOADED cracket,lehet hogy az a baj.
2014. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 frnc válasza:

Magam is azonos hibát tapasztalok,

azzal a különbséggel, hogy én már

jó ideje játszogatok.

Egyszer csak ua. a hiba mint fentebb.

Több változatot is letöltöttem, végigzongoráztam

a fentebb leírt frissítéseket... változatlan.

Az úgynevezett válaszolókat pedig nem értem.

Minek írnak, ha csak zöldségeket tudnak írni.

A válasz lényege tudja-e használni a kérdező,

akár csak részben is. Légből kapott 'fikázást'

köszönjük, nem kérünk.

2014. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A crack mappában 3 vagy n4 fájl található ezeket mind be kell másolni a fő kónyvtárba. Tudom mert én is így jártam.
2015. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!