Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen, mert különben...

Valaki segítsen, mert különben megőrülök?

Figyelt kérdés

Leszedtem ezt a Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts 2014-es játékot.Elindult napokon keresztül működött,mondjuk volt hogy ritkán kilépett magától,de az nem volt zavaró.Eljutottam kb. a játék feléig kiléptem belőle,rá egy pár óra múlva mikor megint beleakartam lépni akkor meg nem lépett bele,semmit nem csinált.De ha az egyik ilyen crack fájlt kiveszem a játék könyvtárából,(ami egyébként nincs benne,tehát nem felülírtam a játék könyvtárába lévő eredeti fájlt,ez csak a crack mappába volt)akkor kiír egy ilyen hibát: 0xc0000142.

Már olvasgattam itt hogy,hogy a bánatba lehetne megoldani, eddig ilyeneket próbáltam:

NET.keretrendszer újratelepítése,

videókártya frissítése,

directx frissítés

A teljes gépemet nem írom le ha nem baj,mert ugye vitte egy darabig.Videókártya: ATI Radeon HD 4600 series,op. rendszer windows 7 professional sp.1

Örülnék ha valaki tudna segíteni,ne úgy hogy vedd meg eredetibe.



2014. ápr. 21. 08:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

szia!


anyit kell tenned hogy rendszer visszaálitás! akkora amikkor még működött. enyi

2016. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!