Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Acer Aspire E1-522 laptopra,...

Acer Aspire E1-522 laptopra, hogyan telepítsem a Win7 et?

Figyelt kérdés
Drága édesanyám és öcsém vásároltak egy Acer Aspire E1-522 laptopot az Euronixben és nem tudok rá feltenni Win7 et. Alapvetően egy karaterfelületes linux van rajta amivel konkrétan semmit nem lehet kezdeni. A probléma az, hogy se USB ről se DVD-ről nem hajlandó bootolni(hiába álítom be a biosba a prioritást)

2014. ápr. 23. 06:58
 1/5 Tom Benko ***** válasza:
Látom, te is belefutottál a laptopok átkába, az igénytelen telepítésbe. Az F12 nyomogatása bekapcsolás után, ha minden igaz, fel fogja dobni, hogy miket hajlandó bootolni a gép. Mondjuk újabban az UEFI nevű marhaság is bepofázik a jóvilágba. Ugyanezen szopatás után nekem sikerült Linuxot telepítenem, úgyhogy talán gagyibb OS-eket is lehet. :)
2014. ápr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Sajnos a honlapján eleve nincs is driver Windows 7 -hez, így ha sikerülne is felraknod, könnyen előfordulhat, hogy pár hardver és szoftver nem működik megfelelően vagy egyáltalán nem működik. Szerintem kénytelen leszel megbarátkozni ezekkel az új Windows "csodákkal".
2014. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Egyébként a Linpus is gatyába rázható, és lesz egy szép, GUI-s Linuxod, de telepíthetsz is egyet. Nem tudom, mire használnád a gépet, de nem kizárt, főleg P. O. C. válasza alapján, hogy jobban is járnál vele.
2014. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, de nem Acer laptopon. Nekem meg bekapcsoláskor nme csinál semmit, nem akar bootolni, mondjuk az enyémen van BIOS, mit tegyek?
2014. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
Az a BIOS nem UEFI-s véletlenül? Mert akkor az külön mágia. A szép benne, hogy a ms kezdeményezése, de még ők sem bírnak kompatibilisek lenni vele.
2014. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!