Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office probléma....

Microsoft Office probléma. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ezen a téren egy nagy zseni, nem tudom, mit csináljak ezzel. Pontosan 8 hónapja lett a gépre rakva, most akkor mit kell aktiválni és hogyan?

[link]



2014. ápr. 28. 04:49
 1/4 Tengor ***** válasza:

Megveszed, és a kapott kulccsal aktiválod.

Esetleg nézd meg a Libre Office nevű ingyenes csomagot. Talán az is tudja azt, amire szükséged van.

2014. ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Microsoft Office FIZETŐS program, megvetted? Akkor aktiválnod kellett volna a Microsoft Magyarország oldalán. Ha viszont "csak úgy használtad", akkor letiltották.

Ez az ingyenes ugyanazt tudja, mint az MSOffice,LibreOffice a neve.

[link]

2014. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan lett rárakva, mert a laptopot egy számítógépes szakemberen keresztül rendeltem, és mikor meghozták, ő rakott rá az operációs rendszertől az Office csomagig mindent. Volt hozzá egy telepítő CD, de nem tudom, hogy arról került-e rá, vagy hogyan csinálta. De akkor a legjobb lesz, ha elviszem hozzá, és majd ő megoldja. Én az ilyenfajta dolgokhoz nem merek nyúlni, egyszer próbáltam az ázsiai betűkészlet telepítését a Wordhöz, az eredmény az lett, hogy az egész Office csomag megsérült, és újra kellett rakni. Bár az már egy régebbi gépnél volt.
2014. ápr. 29. 04:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez az MSOffice mennyiségi kódos (cégeknek készült), akkor szoktak ilyen aktiválási gondok lenni.
2014. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!