Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Xp támogatása állítólag...

Az Xp támogatása állítólag már 2-3 hete megszűnt, ma reggel mégis jött egy biztonsági frissítés az windows xp rendszerhez, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ie-hez adtak ki meg XP-re is.(elvileg utoljara..)
2014. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:
Ez a Microsoft döntése volt, és úgy gondolták mégis kiadnak egy utolsót (?) az Internet Explorerhez.
2014. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A súlyosabb biztonsági réseket én úgy tudom, hogy a jövőben is foltozni fogják. Ez egy ilyen volt pl. szóval javították.
2014. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban fogják javítani az XP biztonsági réseit, de csak azok kapják meg, akik súlyos dollármilliókat fizetnek érte, mint pl. a Kínai kormány. Ugyanis ez nekik még mindig olcsóbb, mint az XP-k lecserélése.
2014. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az a frissítés.

2014. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Április végén telepítettem xp-t, - 3 héttel a támogatás megszűnése után - mégis az összes frissítés letöltődött. Volt vagy 190 db. Szerintem még jó ideig elérhetők, de nyilván 2014. április 6. körül volt az utolsó, addig, amiket kiadtak mind elérhető.
2014. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem volt megcáfolva,hogy az eddigi frissítéseket nem tudod letölteni,természetesen elérhetőek igen jó darabig,ha updaten keresztül nem menne,akkor a microsoft oldalán ott lesz még igen igen sokáig... :)
2014. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!