Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a legjobb vírusirtók?

Mik a legjobb vírusirtók?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
10%

Mindegyik ingyenes levakarhatatlanul beletelepül a rendszerbe hoz magával " ad " okat..

Teljes értékű?? pl avastal folyamatosan vírusos voltam a free változatnál. Fizetősnél meg felismerte ugyan azt a cuccot vírusnak amit a free nem! Ingyenes kb arra jó hogy minden program újítást elsőnek ők kapnak meg visszajelzések alapján kerül ki fizetősre.


De nem kötelező velem egyetérteni én véleményem az hogy ingyenessel csak gondom volt eddig. Szerintem Nod32 kulcsos változatnál illetve többi irtónál hasonló megoldással jár az ember legjobban havonta vagy 5 havonta újra telepíteni nem nagy cucc.

Nem bizonygatok semmit probáld ki és meg látod.

Otthoni felhasználásra annyira nem lényeges...

2014. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
UI: minden vírusirtó fogja a gépet erősebbeket kevésbé gyengéket jobban. Elég kis gépigényű az MSE (otthonra szerintem elég) Nod32, bit defender free.
2014. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
2014. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Csak ingyenes vírusirtóim voltak, Malwaresbyte-on semmi nem megy át. HitmanPro szintn nagyon kemény. Kaspersky ingyenes lemeze halott gépet is feléleszt.

Combofix-et ismered? Fél mega, parancssorban fut, de jobb némelyik fizetős megoldásnál.

Avast, AVG annyit is ér kb. nem összehasonlítási alap. De az Avira nagyon jó pontszámokat kap mindenhol, akár te is tesztelheted (vannak vírusos csomagok pl 1000 vírussal egy zip-ben, lefuttatod rajta a különféle vírusirtókat, és meg lehet nézni melyik hányat ismer fel.

Avira 2-3 naponta reklámot dob fel, ez az ingyenesség ára. De adware-t nem telepít.

2014. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy Herby nem biztonsági szakértő, de az tény, hogy nagyon jól átlátja a dolgokat a világon, nem csak az informatikával kapcsolatban! Lenne mit tanulnod tőle bőven.
2014. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 csiga0771 válasza:
Nekem sincs állandó védelmem, ESET Online Scanner időnként.
2014. máj. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a kulcsos meg crackelt megoldás ajánlása. Írod hogy 5 havonta újra telepíted és kész. Na most ebben csak annyi a gebasz hogy ezek a crackelt meg kulcsos változatok nem frissítenek, azaz a vírusdefiniciós file nem frissül, ami egy elég nagy hátránya, akár az ingyenesekkel szemben is amik kb. 2 naponta frissülnek.
2014. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ingyenesek is naponta frissülnek..
2014. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam, viszont ha valaki egy vírus irtót crackelve használ, nah az fix hogy nem fog frissülni :D
2014. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
De hogy nem frissül, érdekes én crackelve használom a Nood32-őt és mindig frissíti, erről ennyit ;)
2014. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!