Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez most valami szívatás, kamu...

Ez most valami szívatás, kamu akar lenni vagy tényleg adtak ki a Win Xp-hez 4. Szervízcsomagot?

Figyelt kérdés

usite.hu-n nézelődtem amikor rá akadtam erre, szerintetek?


[link]



2014. máj. 4. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, két centivel lentebb a leírás mezőt elolvasni már nagy feladat lenne...
2014. máj. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha elolvastad volna a leírást, akkor tudnád, hogy az "sp4" az eddigi összes frissítést jelenti az ő esetükben. Mellesleg kerüld az ilyen buherált dolgokat.
2014. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
el olvastam, de igaz nem úgy kérdeztem de arra lettem volna kíváncsi hogy ez hivatalos microsoft által kiadott telepítő vagy valami kisebb cég, esetleg néhány szabadúszó vagy amatőr fogta és csinált egy ilyen telepítőt?....
2014. máj. 5. 00:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt pár kocka csinálta. Gondolkozz már, ha az M$ csinálta volna, fönn lenne a hivatalos oldalukon.
2014. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak az eddigi frissítések egyben,így könnyebb lehet felpakolni azoknak akiknek nincs fent.
2014. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenekre inkább dw-n keress, mégiscsak több komoly arc bízik benne. (nem engedi kiírni, de dirtyvel kezdődik és windows-szal végződik .hu fődomain alatt:)
2014. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!