Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerinted milyen lesz a Gta...

Szerinted milyen lesz a Gta 6? minden válasz érdekel!

Figyelt kérdés

-Szerinted hol fog játszódni?

-Ki lesz a karakter?

-Szebb lesz a grafikája mint a gta 5-nél valamennyivel?

-Ps3-ra és Xbox 360-ra még ki fog jönni, vagy csak az újabb konzolokra? (ps4,xbox one)


naggyából ennyi lenne a kérdés! köszi!



2014. máj. 5. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

1. fogalmam sincs, átdolgozhatják a régi területeket, de kaphat egy teljesen újat, de nem kizárt, hogy kombinálják a területeket, így még nagyobb és változatosabb lesz a játék

2. honnan tudjam? Minden gta-ban új főszereplő van, így ezt senki se tudja megmondani

3. valószínűleg, főleg hogy már itt vannak az újgenerációs konzolok

4.a régi konzolokra már nagy valószínűséggel nem fog megjelenni, azt hallottam hogy az utolsó játék ami xbox360-ra megjelenik az a fallout4 lesz 2015-ben

2014. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi választ!
2014. máj. 5. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Még semmit se tudni róla, most mindenki (én is) az 5-öt várja. Én annak örülnék, ha San Andreas állam lenne a helye (persze más néven), karakter inkább csak egy legyen, grafika, háát, az 5-nek is rohadt jó, de a gta sosem a grafikájával bűvölte el az embereket (nem úgy, mint pl.: a Crysis sorozat), egyenlőre azt remélem, hogy a gta 5 nem lesz konzol exkluzív, gondolom, amikor kiadhatják (2019 körül?), már csak a ps4/xone lesz a köztudatban, gondolom azokra fogják kiadni és persze pc-re. Amit viszont elvárok az 5-től és a 6-tól is, hogy optimalizálják rendesen, mert a 4 az valami borzalom volt.
2014. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a véleményedet! hát igen... a gta 4 valami pocsék volt... annál a san andreas sokkal jobb, max a 4 a grafikával jobb de semmi másban.
2014. máj. 8. 22:10
 5/5 anonim válasza:
Szerintem jobb grafikája lesz mint a GTA 5 nek, gondolom a map is nagyobb lesz. De nem bizti hogy 2017 ben jön ki, a gta 5 öt 3 évig csinálták asszem.
2016. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!