Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első lombik beültetésem lesz...

Első lombik beültetésem lesz a napokban. Jelenleg 5 megtermékenyített petesejtecskénk van, holnap derül ki, hogy mennyi osztódik szépen. Érdekel, ki hányat kért vissza elsőre és sikerült is?

Figyelt kérdés
Sokkal nagyobb az esély, hogy a 2-ből 1 megtapad? Vagy gyakoribb, hogy ikrek születnek? Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 15. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia

Én mindig 2 kértem vissza. Eddig még nem sikerült. 2 volt összesen az utolsó februárban. Most voltunk a fagyibabáért. 2 volt fagyasztva de csak 1 ébredt fel. Jövőhéten derül ki az eredmény.

2014. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én az első lombik alkalmával 2 picit kértem vissza, és az egyikük be is fészkelte magát a pocimba.

Ma már 20 hónapos nagylány, jövő hónapban megyünk a 2 fagyasztott kistesókért :)

2014. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 osztódott,vissza is kaptam mindhármat.Egyrészt,mert már elmúltam 35,másrészt mert csak minimum 2-őt fagyasztanak le.Ez akkor lehetett volna,ha csak egyet kérek vissza. A nagyobb siker érdekében bevállaltuk a hármat. Telitalálat lett,már 4 évesek.
2014. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok.

Elsőnek nagyon szorítok, hogy sikerüljön, és na kelljen elölről kezdeni. Lehet ő lesz a befutó, mindenképp írd meg légyszí.


Másodiknak is köszi a választ, mi is így tervezzük, hogy a kettőből 1 biztosan megtapad. Kicsit félünk, mert a párom édesanyja ikrek és az én nagymamám is ikrek voltak. Amúgy nekünk van 1 közös spontán már, a spermák bejutása volt probléma, mivel kevés és lassúak is. Nálam semmi gond, azért parázok, hogy betesznek kettőt és ikrek lesznek, mondjuk még jobban megijednék, ha még osztódna is valamelyik.


Harmadik válaszoló, Neked ezek szerint hármasikrek lettek? Azt hogy "dolgoztad" fel? Hogyan boldogultál? Egyébként gratulálok a bátorságotokhoz és a picikhez is :)

2014. ápr. 16. 11:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 embrió visszaültetését ajánlották, azt mondták kb. 5% esélye van hogy mindhárman megmaradnak. Bele is estünk az 5%-ba, úgyhogy most mi is 3 babát várunk :)
2014. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jesszus utolsó, hány hetes vagy? Én is pont ezen gondolkodom, hogy 30-35 százalékot mondanak, hogy a 2-ből 2 megmarad, mi van, ha mi is abba esünk bele. Nem semmi, első beültetésed volt? Hol történt Bp-en?
2014. ápr. 16. 11:54
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia, 9 hetes vagyok, első beülti volt, a BMC-ben :)

Én ikreken nem paráznék ha eü. ok nem zárja ki őket, azért a 3 már meredek, de most már ráhangolódtam az elmúlt pár hét alatt :)

2014. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Nem semmi, első beülti, siker és ikrek, ez igen, gratulálok. Gondolatban én is készítem magam az ikrek-re is. Pont ma derült ki, hogy szombaton kell mennünk, az 5. napon ültetik őket vissza.
2014. ápr. 17. 09:59
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem két lombikom volt és mindkétszer kettőt kaptam vissza. Az első körben két 3 naposat, a másodikban két 5 napos blasztót. Másodiknál lett egy biokémiai terhesség, de hamar elhalt.

Három évre rá viszont spontán terhes lettem úgy, hogy papírunk van róla, hogy nekünk csak lombikkal lehet. Most töltöm a 35. hetet. :)

2014. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsónak és mindenkinek köszönöm a válaszokat. Lutri ez, de nagyon....

Az utolsó történet nagyon jó, fricska a dokiknak, gratulálok. Milyen neműek lesznek a babók?

2014. ápr. 23. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!