Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a hangkártyámn...

Mi lehet a baja a hangkártyámnak? Vagy a programmal van a probléma?

Figyelt kérdés
ASrock b85m alaplapom van. Most vettem. Mindent rendben összeszereltem működik minden. Kivéve az alaplapi hangkártyám. A CD-n található drivert fel is raktam hozzá. Az nem működött aztán próbáltam felrakni újabb verziót. És mind a kettő azt írja hogy az elülső lapi panel van bekapcsolva de az sem működik és a hátsó sem. Ahol át lehetne állítani az a kis mappa szerű ikon a jobb felső sarokban hiányzik ahogy a mellékelt képen is látszanak az alábbiak: [link] Gyors válaszokat kérek légyszi mert fontos lenne köszi:)

2014. máj. 9. 03:04
 1/3 levis56 ***** válasza:
A tálcán lévő hangszóró ikon be van kapcsolva és a hangerő maxon? Most a fej halgatód van bedugva,vgy mit akarsz használni?
2014. máj. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fejhalgató be van dugva és mutatja is hogy megy a hang de nem hallok semmit.
2014. máj. 9. 12:15
 3/3 levis56 ***** válasza:

Próbáld meg ezzel a programmal.

[link]

2014. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!