Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan stratégiai vagy...

Van olyan stratégiai vagy városépítős játék ami 1800-as körüli évektől vagy az ókortól indul fejlesztésben és napjainkban vagy a jövőbeli technikában ér véget a fejlesztés?

Figyelt kérdés
Ja és nem 15 Gb a memóriaigénye!

2014. máj. 13. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Civilization sorozat pl ilyen.
2014. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rise of Nations
2014. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a Civilizationz se rossz,de pont olyat kerestem mint a Rise of Nations.Köszi csak kár hogy a második részét nem tudom sehonnan letölteni.
2014. máj. 14. 07:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A Rise of Legends-re gondolsz második rész alatt?

Ha igen, akkor az eléggé más témájú: 3 faj van benne, egy gőzgépes, egy arab/aladdinos, meg egy idegen/majás/aztékos.


Viszont a sima Rise of Nations-höz vannak kiegészítők. Ezeket az alapjátékhoz lehet telepíteni, és talán új dolgok vannak benne, már nem emlékszem.


Thrones & Patriots - ez az egyik kiegészítő


Úgy rémlett, hogy több volt (2 :) ), de most csak ezt találtam. Szóval lehet, hogy rosszul emlékeztem...

2014. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzűcsGergely99 válasza:
Forge of empires ez pont ilyen én is nomom nagyon jó
2014. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!