Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem viszi a játékokat a...

Miért nem viszi a játékokat a Windows 7? Miért van az, hogy az összes játéknál fekete képernyőt hoz be, és vagy nem csinál semmit, vagy kidob?

Figyelt kérdés

64 bites Windows 7 Professional operációs rendszerem van


Processzor: AMD FX4130/3800 Black Edition Socket AM3


Memória: 8 GB DDR3 1600 MHz Kingston CL11


Videókártya: Gainward Geforce GTX750Ti 2GB DDR5 PC1E


Crysis 1, Crysis 2 és Minecraft FTB modpacknál mikor elindítom fekete képernyő jön be és nem csinál semmit, vagy kidob. Crysis- nál mindig kidob...


Láttam ilyen hasonló problémákat már a neten, de nem használ semmi, hiába állítom át a kompatibilitást, nem működik.

Szerintem a Windows 7 szar játékokra.

Vagy mitévő legyek? Help!



2014. máj. 14. 20:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Persze, hogy mûködött, de a régi gèpemen, amin XP volt.

Ott sosem volt ilyen probléma, minden ment rajta simán.

Csak a gépigény volt akadály, de az most már megvan.

Most meg tuti, hogy a Win7 miatt van.

XP -t meg nem szívesen telepíttetnék rá, mert akkor meg a legújabb játékok nem futnának.

2014. máj. 15. 18:31
 12/37 Tengor ***** válasza:

Dehogy a Win 7 miatt van! Másnak ezek a játékok gond nélkül mennek Win 7-en?

Mondjuk ha nem jogtiszta a win 7, hanem valami buherált és/vagy a játékok azok, akkor lehetnek ilyen gondok.

Persze még mindig a driverek körül keresgetném a hiba forrását.

2014. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Jogtiszta a Win7...

De különben is másoknak akiknek nem is jogtiszta ezek a játékok simán gond nélkül mennek.

Akkor nekem miért nem? Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Amúgy meg konkrétan nem tudom, hogy milyen Driverek kellenek az ilyen komolyabb játékokhoz, de szerintem mindegyik fent van...

2014. máj. 16. 21:11
 14/37 anonim ***** válasza:

Most pedig a következő jön:

1. visszaviszed a géped oda, ahová vetted.

2. veszel egy 10 éves használtat.

3. ráraksz egy Ubuntut, az pont jó lesz neked.

4. azon játszhatsz a Crysisokkal.

5. az előzőket nem teszed meg, viszont:

a)veszel egy jogtiszta op rendszert

b)jogtiszta játékokat

c)telepíted és/vagy újratelepíted a drivereket.

6. Ezek után pedig szólsz nekünk, hogy szerinted miért rossz a Win7 játékra (megjegyzem, a legjobb, win8 a kompatibilitás miatt marad csak le).

7. Elismered, hogy a te és nem a Win7 hibája, hogy még egy rendes crackelt verziót sem tudsz leszedni.

2014. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
*ahol, nem ahová...
2014. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Csak megsúgom neked, hogy próbáltam crackelt verzióval is meg anélkül is!!

És mégegyszer mondom (jó lenne, ha figyelnél is mielőtt itt elkezdesz engem kritizálni) Jogtisza oprendszerem van!!!!


Jogtiszta játékot nem fogok venni.

A többi ismerőseimnek illegálisan és illegális oprendszerrel is tökéletesen ment.

Csak nekem nem...és tele van a tököm már az egésszel


Ja és Win8 játékokra SZAR. Lehet, hogy a legújabbakra Crysis 3, Battlefield 3 4 azokra nem. De én szoktam régebbi játékokkal is játszani.

Pl worms 4 mayhem már nem megy win8 alatt meg az ennél régebbiek. Nemhiába vették meg ilyen rohadt kevesen azt a szar op rendszert. Ami igazából nem is annyira szar, csak rohadtul megváltozott a többihez képest, meg kompatibilitási problémái vannak stb...

2014. máj. 16. 23:00
 17/37 A kérdező kommentje:
És igazából azt se nagyon tudom, hogy milyen driverek kellenek :/
2014. máj. 16. 23:01
 18/37 anonim ***** válasza:
nekem ilyet akkor csinalt ha veletlenul elfelejtettem megcrackelni. kb 1 szer amikor meg nagyon kezdo voltam a cod elso resze kornyeken. en megprobalnam megegyszer a cracket. ha nem megy, akkor tenyleg driver gond lehet. ha van ra lehetoseged(masik gep), akkor probald meg oda felrakni a jatekot, hogy ott elindul e.
2014. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Figyelj. A jogtiszta win. Itt mindenki azt mondja, ha bizonygatja, méginkább nem adok a szavára.

A játékok: hát akkor meg ne lepődj meg... ha béna vagy, akkor az nem az op rendszer hibája, mert nálam minden a lehető legsimábban fut rajta. Win8 alapvetően jobban képes kihasználni az erősforrásokat, a benchmarkok szerint is elvileg jobb, bár az lehet bunda is. A lényeg, hogy van viszonyítási alapom: barátom win8 telepítés előtt bf4-gyel úgy 40fps-sel játszott, amikor a win7-et felrakta, tesztből felrakta egy hét múlva win8-at, utána 50-60fps volt. Tudom, mindenre van ellenpélda, de ez van. Mindenesetre nyilván régebbi játékok nehezebben futtathatók rajta, tehát neked biztos nem menne, mert még egy arra kitalált rendszeren sem vagy rá képes.

2014. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Miért lennék béna??

Win8-at meg azért nem teszek rá, mert én régi játékokkal is szoktam játszani...

Meg amúgy se tetszik a kinézete sem, meg a kezelése is szar...

Win7-ben eddig bíztam, de mostmár nem nagyon...

Nem tudom, hogy akkor mâsnak miért megy rajta minden gond nélkül. Nekem meg nem...

Holott ezek XP-n mind mûködtek...

Felraktam még néhÁny illesztôprogramot, de hiába... Ugyanúgy fekete képernyô...

2014. máj. 25. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!