Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem viszi a játékokat a...

Miért nem viszi a játékokat a Windows 7? Miért van az, hogy az összes játéknál fekete képernyőt hoz be, és vagy nem csinál semmit, vagy kidob?

Figyelt kérdés

64 bites Windows 7 Professional operációs rendszerem van


Processzor: AMD FX4130/3800 Black Edition Socket AM3


Memória: 8 GB DDR3 1600 MHz Kingston CL11


Videókártya: Gainward Geforce GTX750Ti 2GB DDR5 PC1E


Crysis 1, Crysis 2 és Minecraft FTB modpacknál mikor elindítom fekete képernyő jön be és nem csinál semmit, vagy kidob. Crysis- nál mindig kidob...


Láttam ilyen hasonló problémákat már a neten, de nem használ semmi, hiába állítom át a kompatibilitást, nem működik.

Szerintem a Windows 7 szar játékokra.

Vagy mitévő legyek? Help!



2014. máj. 14. 20:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Hát, akkor is driverhiba.

És akárhogy is nézzük, béna vagy, hiszen nekem megy, megkérdezel valakit, annak is megy, ezzel te egyedül vagy, de ha eredeti, akkor méginkább. Tehát nem sértésből: valamit nagyon rosszul csinálsz. A videókártyád nevét beütve, mögéírva, hogy driver, telepítsd fel az első találatot, ha van már egy, akkor azt töröld le.

2014. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

MEGOLDOTTAM, MÛKÖDIK!

A crack volt a hibás. Letöltöttem egy olyat amit külön be kell rakni Bin32- be és Bin64 be is. Ami elötte volt az meg csak 1 db volt és nem volt külön mindkét mappába.

Videôkártya driver meg rég fent van... Ezen kívül is van még néhány illesztôprogram...


És hoppá nem én voltam a béna!

Nem kell rögtön hülyének nézni valakit, ha valami olyan nem jön össze neki, ami szinte mindenki másnak igen.

Nem elôször crackeltem játékot...(ezt nem menôzésbôl mondom)

A lényeg, hogy már mûködik :D a Crysis, igaz elég furcsán indul, de megy full grafikán.



Viszont a Minecraft FTB modpack még mindig nem megy.

Eredeti Minecraftom van, tehát az FTB -t nem kell crackelni, csak beírni az eredeti minecraftos adatokat és kész.

De mikor elindítom fekete képernyô...

2014. máj. 25. 23:07
 23/37 anonim ***** válasza:
java a legfrissebb?
2014. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. máj. 26. 18:04
 25/37 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy de, mert én még rossz cracket soha nem szedtem le, persze én olvasom a commenteket is. Ezen azonban nem fogunk összeveszni, mindecraft: szedj le egy random minecraft sp-t, azok alapból crackeltek külön launcher nélkül, ha az megy, akkor nem a java okozza, egyébként meg igen.
2014. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Te még nem szedtél le rossz cracket... Hú te akkor most nagyon nagy jampi vagy...

Mással meg se történhet ilyen mert akkor rögtön béna.


Egyébként még hogy én vagyok béna...EMBER!!!!...ha megvan eredetiben mi a szarnak szedjek le egy agyon vissza buherált crackes szart? Normális vagy te???

LOOL Megvan valakinek pl a bf 4 de nem mûködik az eredeti, akkor leszed egy crackelt szart...

Hát...csak gratulálni tudok... Ásd el magad Lol

2014. máj. 27. 17:01
 27/37 anonim ***** válasza:

Na jó, rendben, járj magyarórákra sokat segítene rajtad. Mert egyenlőre szövegértés kettes. Na pontokban:

a) még nem szedtem le rossz cracket, de ez nem jampiság, hanem alapvetés. Sajnálni tudom azt, akinek nem.

b) eredetiben? Nekem úgy tűnik, azt írtad, egy szar cracket szedtél le egy nem eredeti játékhoz. A minecraft pedig teszt lenne, de mivel te erre nem vagy hajlandó, segíteni sem tud neked innen senki.

c) Bf4: szövegértés:

a barátom win7 /win8 tesztet csinált, bf4-et, mint benchmarkot használva. Mivel te úgy gondolod a válaszod alapján, hogy a win8 egy "crackelt szar", ezért sajnálni tudlak max, mert ez már kicsit túlmutat az xp-megszállottságon.

2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Jaj és most de nagy tragédia, hogy véletlenül szar cracket szedtem le crysis -hoz...bárkivel elôfordulhat...ha neked nem, örülj neki...


Egyébként szerintem nem csak az én szövegértésem szar.

Azt pofázom, hogy a crysis CRACKELT.

A Minecraft pedig EREDETI. Tehát a Feed The Beast nevû modpacket a Minecrafthoz NEM kell ceackelni, mivel hozzá tartozik ahhoz, hogy ha valakinek eredeti, akkor nem kell crackelni a modpackeket, hanem bejelentkezéskoz be kell írni azoka

t az adatokat, amik az EREDETI Minecraftos profilodban találhatók (E-Mail, jelszó stb.)

De szerencsére már sikerült megoldanom az FTB -s problémát, már mûködik az is.


Amúgy meg ne csodálkozz azon, hogy ha valaki XP megszállott.

Eddig akkor is az a LEGJOBB op. rendszed és ez NEM CSAK ÉN véleményem. Szakértôtôl is hallottam.

Win8 meg az eddigi legszarabb: a kinézet, a kezelés, a kompatibilitás stb. Oké, hogy kevesebb RAM ot használ, de régi játékokat nem viszi.

A gamerek kb. 70 % -a Win7-et használ.

Én is használtam már Win8.-at ,de elég is volt abból a szarból.

Aki az újabb játékokon játszik, annak jó. Meg akinek tetszik maga az egész. Eddig az emberek többsége még Win7 - et használ.

2014. máj. 28. 17:25
 29/37 anonim ***** válasza:
Egy kis kiegészítés: Nem a win 8 a legszarabb, hanem a Vista.
2014. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Rájöttem, zsenikém, hogy mi eredeti, mi nem, ha írni sem tudsz rendesen, akkor is. Ezért írtam, hogy a minecraft egy crackelt verziójának vagy mod nélküli verziójának leszedése biztosíthatna egy, a te kis eredeti példányodtól független futástesztet.
2014. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!