Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem viszi a játékokat a...

Miért nem viszi a játékokat a Windows 7? Miért van az, hogy az összes játéknál fekete képernyőt hoz be, és vagy nem csinál semmit, vagy kidob?

Figyelt kérdés

64 bites Windows 7 Professional operációs rendszerem van


Processzor: AMD FX4130/3800 Black Edition Socket AM3


Memória: 8 GB DDR3 1600 MHz Kingston CL11


Videókártya: Gainward Geforce GTX750Ti 2GB DDR5 PC1E


Crysis 1, Crysis 2 és Minecraft FTB modpacknál mikor elindítom fekete képernyő jön be és nem csinál semmit, vagy kidob. Crysis- nál mindig kidob...


Láttam ilyen hasonló problémákat már a neten, de nem használ semmi, hiába állítom át a kompatibilitást, nem működik.

Szerintem a Windows 7 szar játékokra.

Vagy mitévő legyek? Help!



2014. máj. 14. 20:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Az emberek többsége win7-et használ, a win 8 tulajdonképpen a második legjobb, az xp pedig a korában jó volt, de a win7 mind népszerűségben, mind pedig funkcióiban messze leelőzte. A szakértők pedig elmehetnek valahová, tekintve, hogy ennyire nem hozzáértő barmoknak a számítástechnikában nincs keresnivalójuk.

Ugyanakkor ha megoldottad, megint csak nálad volt a probléma, és sajna ez megint csak nem engem, vagy mást, hanem igenis téged minősít. És ebből, bármilyen hangnemben írsz is vissza, nem mosod ki magad semmivel.

Aki azonban a win xp-t tartja a legjobbnak, annál ott a gond, hogy túlságosan földhözragadt, fél a változásoktól, ezt a nagymamámnál meg is érteném, de tenálad nem.

2014. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Windows XP, 7, 8: Kinek a pap, kinek a papné...


Amúgy valóban nálam volt a probléma, de magamtól rá jöttem és megoldottam...

2014. máj. 28. 19:25
 33/37 A kérdező kommentje:
Tehát nem voltam béna...
2014. máj. 28. 19:25
 34/37 Tengor ***** válasza:
"Windows XP, 7, 8: Kinek a pap, kinek a papné..." ez egy ideig valóban helytálló volt, bár hiába tetszett neked az XP, ha a DirectX-et már úgy kellett ráerőszakolni. Most hogy megszűnt a támogatás, az XP-nek annyi. Ebbe bele kell törődni.
2014. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Hát az igaz...

De szerintem a Windows 7 se olyan szar, mint első látásra volt nekem...

2014. máj. 28. 21:56
 36/37 anonim ***** válasza:
Kezdetben béna voltál, de sikerült önhibáidat kijavítanod: zárjuk ezzel a témát, hogy pozitív legyen, és, hogy abbahagyjuk a kérdést, hogy vajh melyik op rendszer jobb.
2014. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Na és most akkor mit csináljak?

Ismét fennáll a probléma.


Azóta megvettem eredetiben a Crysis Maximum Edition-t, ami tartalmazza a Crysis-t, a Crysis Warhead-et és a Crysis Wars-t.


A Crysis 1 tökéletesen működik, a Warhead-ben pedig fekete képernyő...most aztán tényleg nem értek semmit, pedig eredeti...

és a kompatibilitást is hiába állítom át...


Elindítom, fekete képernyő, várok..., nyomok egy Ctrl+Alt+Del-t és kiírja, hogy a Crysis Warhead működése leállt.

2014. jún. 17. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!