Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki aki ért a gépekhez?

Valaki aki ért a gépekhez?

Figyelt kérdés
Teljesen összevagyok zavaros a, nagyon nehézkesen tölt be a Windows, és utána pár kattintás és elkezd tölteni, majd lefagy az egész. Azóta van így mióta lejárt az aktiválási idő, én pedig hosszú ideig nem aktiváltam. Végül most aktiváltam, de most itt ez a probléma. Valami ötlet? Ja és csokkentettmódba(bar nehezen) megy...

2014. máj. 14. 22:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Em, az illesztő programokat most frissítettem, a képpel és a hanggal volt gond, de meg mindig rrosz, illetve Kihagytam, hogy gyakran magától újraindul...
2014. máj. 14. 22:15
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsak, aktiválás előtt csak lassú volt, tegnap aktiváltam, ekkor teljesen jó volt, ma pedig ez jelentkezett.
2014. máj. 14. 22:22
 3/7 SoulEater7797 ***** válasza:

Lehet letöltöttél egy vírust, vagy az aktivátor volt vírusos.

Mindenesetre rakd újra a gépet, én azt javaslom.

2014. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, elég csak a windowsos partíciót, vagy mindet?
2014. máj. 14. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
A windows újrahúzásához elég azt a partíciót legyalúlni, amin a windows van/volt/lessz
2014. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Daz loaderrel aktiváld.
2014. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hasznaltam, a Daz loadert. Renben, köszönöm mindenkinek! :)
2014. máj. 15. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!