Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyibe kerül egy Windows...

Mennyibe kerül egy Windows telepítés?

Figyelt kérdés

Szóval, vannak ezek a cd-s windows-ok több 10000 Ft-os áron de ha pl. nem cd-szeretném hanem csak azt hogy feltelepítsék akkor a win7-et olyan 3500 Ft-ból feltelepítették szaküzletben.

Nekem nagyon tetszik a windows 8.1 és az érdekelne hogy erre is van mód hogy feltelepítsék vagy csak cd-n lehet megvenni. (és ha igen akkor kb. mennyibe kerül)


2014. máj. 20. 16:30
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
Szerinted amit feltelepítenek, azt a nyuszi hozta?:) Az a 3500-as az úgy van feltelepítve, hogy leszedték a netről, szereztek hozzá egy aktivátort, majd elkértek érte annyit, amennyit nem szégyelltek. (Egy kb. 1-3 órás munkáról van szó, géptől függően.) Szóval ha téged nem zavar, hogy nem jogtiszta a Windows (nekem évekig volt tört 7-es, és egy updatet kellett kihagyni, egyébként ment rendesen, és frissített is rendszeresen), akkor szerintem 3500-ért ugyanúgy felrakják a 8.1-et is, ha zavar, akkor így jártál, vagy veheted meg kb. 40 000-ért.
2014. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy egy updatet kihagyni?

És ha észreveszik hogy nem eredeti akkor mi lehet belőle?

2014. máj. 20. 16:53
 3/3 savanyújóska ***** válasza:
Be kellett állítani, hogy azt az egyet ne telepítse fel. De szerintem ha ennyire értesz csak hozzá, legjobb, ha megkéred őket, hogy rakják fel a Win 8.1-et neked, az biztosan jó lesz, ha meg tudják oldani, hiszen a Win7-el sem volt gond, nem? Egyébként annyi, hogy a Windows kijelenti, hogy ő nem eredeti, és elég sok mindent nem lehet majd rajta csinálni. De végső soron a szaküzletet ajánlom, igaz, hogy én is meg tudnám csinálni, de te nem én vagy, és én pedig nem vagyok az ismerősöd, aki ilyesmivel foglalkozik.
2014. máj. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!