Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Portrait Professional alternat...

Portrait Professional alternatívák?

Figyelt kérdés
Egy Lenovo G580-as gépem van, Windows 8.1-el.Valami olyan programot keresek,ami hasonló a Portrait Professional-hoz.Az a fő,hogy ingyen legyen,s szinte tudja mind azt amit az említett program.Perfect365-öt már próbáltam,nekem tetszik is,csak az nekem nem elég "profi".Az a fő,hogy:ingyenes legyen,egyszerű kezelésű(tehát persze,hogy gimppel is meg lehetne csinálni,de úgy értve egyszerű,hogy kijelölöd a fejét,száját,stb...és így lehet szerkeszteni),ám ezek mellett sokmindent tudjon.Ha Google-ba beírom,csak a FaceFilter studio-t adja ki,azt is kipróbáltam,de nekem nem nagyon tetszik.Tehát ha tudtok ilyen programot ,akkor légyszíves írjátok meg!Előre is köszi!

#program #arc #Portrait Professional
2014. máj. 20. 17:42
 1/1 A kérdező kommentje:
De ha tudtok a Portrait Professional 12-hez crack-et akkor azt is írhatjátok.Csak ne legyen vírusos!
2014. máj. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!